h راهی آسان برای درمان گرمازدگی! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

راهی آسان برای درمان گرمازدگی!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,راهی آسان برای درمان گرمازدگی!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,راهی آسان برای درمان گرمازدگی!

راهی آسان برای درمان گرمازدگی!

افراد زیادی از مردم در فصل تابستان از گرمازدگی گله و شکایت می کنند و به دنبال راهی هستند تا کمتر دچار تعریق شوند. به گزارش ظهور12، بولتن نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سماق و تمبر هندی جزو ادویه ها و مواد غذایی هستند که این روزها به وفور باید در تمام غذاهایتان باشد و هر غذایی که مصرف می کنید ادویه اصلی برای پخت و پز غذایتان تمبر هندی یا سماق باشد.

بررسی ها نشان می دهند، سماق و تمبر هندی دارای آنتی اکسیدان هایی هستند که از عمل رادیکال های آزاد در بدن جلوگیری می کند و می توانند به فرد کنند تا در فصل تابستان کمتر احساس گرما کند و تعریق متعادلی داشته باشد و آب و املاح زیادی از بدنش دفع نشود.

گفتنی است، سماق و تمبر هندی دارای خاصیت های فراوانی هستند و از هرگونه اسهال و استفراغ در فصل تابستان جلوگیری می کند.

همچنین اگر در فصل تابستان عرق سوز شدید با کمپرس سماق می توانید مکان های عرق سوز و ضرب دیده را درمان کنید و برای رفع تهوع سماق را با آب سرد مخلوط کنید و میل کنید و همچنین چای سماق و تمبر هندی می توانند آب را در بدن به گردش در بیاورند و طراوت و شادابی شما را در این فصل حفظ کند.

12 تیر 1392