h دختر بازیگر معروف هالیوود در اثر سرطان درگذشت+تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دختر بازیگر معروف هالیوود در اثر سرطان درگذشت+تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دختر بازیگر معروف هالیوود در اثر سرطان درگذشت+تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دختر بازیگر معروف هالیوود در اثر سرطان درگذشت+تصویر

دختر بازیگر معروف هالیوود در اثر سرطان درگذشت+تصویر

شارلوت برازنان دختر پیرس برازنان بازیگر سابق نقش جیمز باند در 41 سالگی بر اثر ابتلا به سرطان از دنیا رفت.

برازنان در بیانیه‌ای اعلام کرد شارلوت که سه سال بود با سرطان تخمدان مبارزه می‌کرد، جمعه عصر در شرایطی که همسرش الکس اسمیت، فرزندانش ایزابلا ۱۴ ساله و لوکاس هشت ساله و برادرانش کریستوفر و شان در کنارش بودند، درگذشت.

کاساندرا هریس، مادر شارلوت هم سال ۱۹۹۱ زمانی که همسر برازنان بود، بر اثر سرطان تخمدان از دنیا رفت. مادر کاساندرا نیز به دلیل ابتلا به سرطان تخمدان درگذشت.

پیرس برازنان پس از مرگ کاساندرا با کیلی شای اسمیت ازدواج کرد. این بازیگر ۶۰ ساله ایرلندی بیش از همه برای بازی در نقش مامور ۰۰۷ در چهار فیلم جیمزباندی «چشم طلایی»، «فردا هرگز نمی‌میرد»، «دنیا کافی نیست» و «روز دیگر بمیر» شهرت دارد.

او پارسال در فیلم سینمایی «فقط به عشق نیاز داری» و سریال کوتاه «کیسه استخوان» بازی کرد و چند پروژه چون «یک راه طولانی» و «مرد نوامبر» را در مرحله تولید دارد.

«مریخ حمله می‌کند!»، «قله دانته»، «ماجرای تامس کراون»، «خیاط پاناما»، «ماتادور» و «ماما میا!» از دیگر فیلم‌های برازنان است.

11 تیر 1392