h پارازیت انگلستان بر روی برنامه های شبکه پرس تی وی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پارازیت انگلستان بر روی برنامه های شبکه پرس تی وی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پارازیت انگلستان بر روی برنامه های شبکه پرس تی وی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پارازیت انگلستان بر روی برنامه های شبکه پرس تی وی

پارازیت انگلستان بر روی برنامه های شبکه پرس تی وی

پارازیت انگلستان بر روی برنامه های شبکه پرس تی وی

به گزارش خبرنگار مهر، کنفرانس مطبوعاتی حمیدرضا عمادی مدیر کل اخبار شبکه پرس تی وی امروز سه‌شنبه 11 تیر در طی تصمیم شرکت خدمات ماهواره‌ای اینتل ست برای لغو مجوز پخش تلویزیون های ایرانی از اول ماه جولای به بهانه تحریم های ایالات متحده علیه سیاست سازمان صدا و سیما در ساختمان شبکه پرس تی وی برگزار شد.

وی افزود: شبکه ما در 23:59 GMT به وقت گرینویج 20 ژوئن از 4:30 صبح روز 10 تیر با این هجمه مواجه شد. همچنین هیسپان تی وی رسانه اسپانیایی زبان و العالم رسانه عربی زبان و حتی رسانه فرهنگی چون آی فیلم مورد هجمه قرار گرفته اند. حملاتی که از 18 ماه گذشته آغاز شده و در تاریخ رسانه ای دنیا این چنین هجمه ای توسط ماهواره های اروپایی بی سابقه بوده و هیچ گاه چندین کشور علیه یک کشور این چنین هجمه وارد نکرده بودند.

روی برنامه‌ های تحلیلی ما پارازیت می‌اندازند

مدیر کل اخبار شبکه پرس تی وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که ماهواره های خارجی پارازیت انداختن ایران بر روی شبکه ها را دلیلی بر تحریم های اخیر خود معرفی کرده‌اند، توضیح داد: اتفاقا یکی از مشکلات ما پارازیت انداختن روی شبکه های برون مرزی است از جمله اینکه هر بار برنامه تحلیلی ای که درباره بحرین از العالم روی آنتن می رود مورد پارازیت قرار می گیرد و شبکه پرس تی وی نیز دچار همین مشکل می شوند. از جمله دیشب تماسی از لندن داشتم و به یکی از مخاطبان ماهواره دیگری را برای تماشای پرس تی وی معرفی کردم. ما هر بار نیز اعمال پارازیت که از کشورهای همسایه با همکاری انگلیس انجام می شود، به صورت خبر فوری اعلام می کنیم.

وی همچنین درباره حضور خبرنگاران از شبکه های گوناگون با حجاب های متفاوت در پرس تی وی تصریح کرد: دفاتر ما در کشورها این مجریان را انتخاب کرده و به ما معرفی می کنند. ما به عنوان یک شبکه بین المللی از کشورهای مختلف برای جذب خبرنگار درخواست دادیم و هر بار با بررسی رزومه های آن ها دست به گزینش می زنیم و آن ها در اقصی نقاط دنیا می توانند با ما در ارتباط باشند.

وی در پایان تاکید کرد: با وجود تمام این تحریم ها ایران همواره از راه های جایگزین برای رساندن پیام خود به جهانیان استفاده خواهد کرد.

11 تیر 1392