h بردادر ناتنی قربانی عشق همسر برادرش شد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بردادر ناتنی قربانی عشق همسر برادرش شد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بردادر ناتنی قربانی عشق همسر برادرش شد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بردادر ناتنی قربانی عشق همسر برادرش شد!

بردادر ناتنی قربانی عشق همسر برادرش شد!

قضات شعبه 113 دادگاه كيفري استان تهران به زودي رسيدگي به پرونده يي را در دستور كار خود قرار مي دهند كه در آن مردي كه تصور مي كرد همسرش با برادر ناتني اش در ارتباط است توسط او به قتل رسيده است.

به گزارش اعتماد به نقل از ظهور12، اين قتل ششمين روز از نوروز امسال در شهرستان بهارستان در غرب تهران رخ داد. ماجرا از اين قرار بود كه همسايه هاي خانه مقتول كه بصير نام داشت متوجه شدند خانه او دچار حريق شده است. پس از آن يكي از ساكنان خيابان شهيد بهشتي بهارستان با سازمان آتش نشاني تماس گرفت و موضوع را اطلاع داد پس از آنكه آتش نشانان در محل حاضر و موفق به اطفاي حريق شدند جسد نيمه سوخته مردي را در خانه يافتند. وجود آثار لكه هاي خون روي ديوار خانه شك ماموران را برانگيخت و باعث شد تا موضوع را با پليس در ميان بگذارند. پس از آنكه ماموران كلانتري دوازده ابوطالب در محل حاضر و از وقوع قتل مطمئن شدند قاضي ويژه قتل را در جريان امر قرار دادند. با حضور بازپرس قتل، اكيپ حفظ صحنه جرم، تشخيص هويت و پزشكي قانوني در محل تحقيقات براي رمزگشايي از اين جنايت آغاز شد. به دستور قاضي پرونده و با حضور تيم پليسي در محل حادثه مشخص شد، مرد جوان به نام بصير به قتل رسيده است. تحقيقات پليسي نشان داد، مقتول زمان حادثه در خانه تنها بوده و عامل جنايت براي از بين بردن آثار جرم اقدام به آتش زدن خانه كرده است.

يكي از همسايه هاي خانه مقتول در تحقيقات به ماموران گفت: بصير يك برادر خوانده به نام احمد داشت كه روز حادثه به خانه او آمده بود. با كشف اين سرنخ و با فرضيه وقوع يك جنايت خانوادگي كارآگاهان دستگيري مظنون را در دستور كار خود قرار دادند و موفق شدند او را دستگير كنند.

احمد در ابتدا منكر هرگونه جرمي شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه براي ديدن برادر به خانه شان رفتم وقتي وارد خانه شدم بصير با يك چوب به طرفم حمله كرد. او ادعا مي كرد كه من با همسرش رابطه پنهاني دارم. هر چه براي او توضيح دادم قبول نكرد. من هم در دفاع از خود با چوب ضربه يي به سرش زدم كه بيهوش شد بعد هم با سيم برق خفه اش كردم براي اينكه ردي از خود باقي نگذارم خانه را به آتش كشيده و از محل فرار كردم. با تكميل تحقيقات و بازسازي صحنه قتل از سوي متهم، براي مرد جنايتكار به اتهام قتل عمدي كيفرخواست صادر و پرونده براي محاكمه به دادگاه كيفري استان فرستاده شد. متهم به زودي در شعبه 113 دادگاه كيفري استان تهران محاكمه مي شود. گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی

10 تیر 1392