h اتفاق عجیب پس از خروج علی دایی از کمپ تمرین باشگاه پرسپولیس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اتفاق عجیب پس از خروج علی دایی از کمپ تمرین باشگاه پرسپولیس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اتفاق عجیب پس از خروج علی دایی از کمپ تمرین باشگاه پرسپولیس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اتفاق عجیب پس از خروج علی دایی از کمپ تمرین باشگاه پرسپولیس

اتفاق عجیب پس از خروج علی دایی از کمپ تمرین باشگاه پرسپولیس

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس پیش از ظهر امروز تمرین یک ساعته‌ای را در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار کرد. در این تمرین که به بدنسازی اختصاص داشت، شاگردان علی دایی در سالن وزنه این ورزشگاه حضور یافتند و تمرین بدنسازی را انجام دادند.

با تصمیم کادر فنی تیم پرسپولیس تمرین امروز صبح قرمزها بدون حضور خبرنگاران، عکاسان و هواداران برگزار شد. مهرداد پولادی که مدتهاست به خاطر مصدومیت مدتهاست از تمرین گروهی دور است امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حضور یافت و با کادر فنی و بازیکنان به گفتگو پرداخت.

در پایان تمرین امروز یک اتفاق عجیب توسط یکی از حاضران سر زد. این پیرمردرا به ناگاه جلوی اتومبیل علی دایی پرت کرد و روی زمین دراز کشید و از سرمربی تیم پرسپولیس خواست به وی کمک مالی کند که دایی در واکنش به این اتفاق با عصبانیت گفت: عزیز من برو از خدا کمک بخواه نه من. تو باید کار کنی و پول در بیاوری. با این کاری که کردی اصلا نمی توانم به تو کمک کنم."

این قائله با پا درمیانی مسئولان ورزشگاه درفشی‌فر و حاضرین در صحنه به خیر و خوشی ختم شد.

10 تیر 1392