h تعریف و تمجید اکبر گنجی از فائقه آتشین(گوگوش)/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تعریف و تمجید اکبر گنجی از فائقه آتشین(گوگوش)/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تعریف و تمجید اکبر گنجی از فائقه آتشین(گوگوش)/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تعریف و تمجید اکبر گنجی از فائقه آتشین(گوگوش)/عکس

تعریف و تمجید اکبر گنجی از فائقه آتشین(گوگوش)/عکس

تعریف و تمجید اکبر گنجی از فائقه آتشین(گوگوش)/عکس

به گزارش ظهور12 به نقل از جام نیوز : اکبر گنجی که به دلیل نوشتن مجموعه مقالات قرآن محمدی که در آن مدعی شده است که  «قرآن یک کلام بشریست»  توسط آیت‌الله مکارم شیرازی مرتد و ناپاک اعلام شده است روز گذشته طی مقاله ای در خبر نامه گویا که وابسته به اپوزسیون خارج از کشور است از گوگوش به عنوان بخشی از تاریخ معاصر ایران یاد کرده و در این خصوص گفت:«سال ها پیش یک جامعه شناس آمریکایی در مقاله ای به نقش "مدونا" در جنبش فمینیستی آمریکا پرداخته و نشان داده بود که چه نقش مهمی در گسترش فمینیسم در آمریکا ایفأ کرده است. این کار را با گوگوش هم می توان کرد و باید محققان به نقش او در این زمینه بنگرند.

تا حدی که من می فهمم، گوگوش بخشی از تاریخ معاصر ایران است. همه ی ما کودکی و نوجوانی و جوانی و بزرگی خود را با او طی کرده ایم می دانم که از این سخن دلخور خواهد شد. روزی در رستوانی ایتالیایی پیرمرد حدوداً 80 ساله ی ایرانی به او گفت: "گوگوش جان فدات بشم من بچه که بودم تو می خواندی". گوگوش تغییر چهره داد و کمی قرمز شد. بعد به میهمانش گفت: "آقا حدود 500 سال عمر دارد و می گوید من بچه که بودم تو می خواندی". میهمان به او گفت: "خانم گوگوش ولی خدا وکیلی من بچه که بودم شما می خواندی". گوگوش پاسخ داد: "برای این که من از 3 سالگی می خواندم"). در تاجیکستان ایران را بیشتر با گوگوش می شناسند.»

این روزنامه نگار با اشاره به  نام گوگوش که  به عنوان نماینده ی ایران در جوایز موسیقی جهان به لیست بهترین خواننده ی زن و بهترین اجرای کنسرت اضافه و به رای گذاشته شده است گفت:«اینک نام او «گوگوش»به عنوان نماینده ی ایران در جوایز موسیقی جهان به لیست بهترین خواننده ی زن و بهترین اجرای کنسرت اضافه و به رای گذاشته شده است. حالا همه ی ما باید به او رأی دهیم. تحریم هر انتخاباتی موجه باشد، تحریم این انتخابات قطعاً ناموجه و غیر مسئولانه است.برای تمامی زنان ستم دیده به گوگوش رأی دهید. از کجا معلوم، شاید این بار گوگوش ایران و ایرانیان را شاد کند.»

9 تیر 1392