h کودکی با ضریب هوشی 141!+تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کودکی با ضریب هوشی 141!+تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کودکی با ضریب هوشی 141!+تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کودکی با ضریب هوشی 141!+تصویر

کودکی با ضریب هوشی 141!+تصویر

کودکی با ضریب هوشی 141!+تصویر

یک کودک ۲ ساله انگلیسی به عنوان جوان ترین عضو باشگاه نوابغ “منسا” پذیرفته شده است . این کودک دارای ضریب هوشی ۱۴۱ است.

“آدام کربی” با ضریب هوشی ۱۴۱ پس از آن که توانایی خود را برای خواندن متن های ادبی شکسپیر و فهمیدن زبان های ژاپنی، اسپانیایی و فرانسوی نشان داد برای پیوستن به منسا دعوت شد.

   

این کودک والدینش را با هجی کردن ۱۰۰ کلمه و تسلط بر عناصر جدول شیمیایی تناوبی حیرت زده کرد.

دین کربی پدر این کودک می گوید: توانایی های آدام برجسته و خارج از تصور است. در حالی که اغلب کودکان در این سن ایستادن و خزیدن را می آموزند، آدام در حال خواندن کتاب است. پیشرفت او به طور اعجاب آوری سریع است.

وی افزود: ما کارت هایی را که بر روی کلمات دشوار اسم حیوانات نوشته شده بود به او نشان می دادیم و در اغلب موارد این کودک می توانست اسم حیوان را به درستی بخواند.

او در سن یک سالگی می توانست کشورها را از روی شکلشان شناسایی کرده و آنها را در جورچین های طراحی شده برای بزرگسالان به درستی جانمایی کند.

این کودک توانسته بود با استفاده از کتاب چگونگی آموزش استفاده از دستشویی برای کودکان که یکی از اقوام به پدر و مادرش داده بود، دستشویی رفتن را به خودش بیاموزد.

“کری آن” مادر آدام، در دوران بارداری اش برای جنین خود کتاب می خوانده و وقتی او نوزادی چند ماهه بوده برایش اشعار شکسپیر را زمزمه می کرده است این در حالی است که آدام اکنون بیشتر به آثار ادبی رونالد دال علاقه نشان می دهد.

مادرش می گوید نمی دانم چگونه این کودک چیزهای متنوع را آموخته، من و پدرش هر دو شاغل هستیم اما کودکمان نابغه شده است.

ادام که اکنون دو سال و پنج ماهه است کم سن و سال ترین عضو منسا محسوب می شود.

9 تیر 1392