h حمله ارازل و اوباش به وکیل حسین شریعتمداری در لنگرود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله ارازل و اوباش به وکیل حسین شریعتمداری در لنگرود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله ارازل و اوباش به وکیل حسین شریعتمداری در لنگرود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله ارازل و اوباش به وکیل حسین شریعتمداری در لنگرود

حمله ارازل و اوباش به وکیل حسین شریعتمداری در لنگرود

مجتبی فروزنده از کارکنان موسسه کیهان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، از ضرب و شتم یکی از همکارانش، توسط اراذل و اوباش خبر داد.

وی در تشریح این حادثه تصریح کرد: حسین شمسیان از همکاران موسسه کیهان و دبیر سرویس علمی-آموزشی روزنامه، جمعه شب همراه با یک نفر از دوستانش در شهرستان لنگرود در حال عبور از خیابانی بود که 2 نفر از اراذل و اوباش با موتور جلوی آنها را گرفته و شمسیان و همراهش را با چاقو مضروب می‌کنند.

عضو موسسه کیهان اظهار داشت: حسین شمسیان بر اثر این حادثه از ناحیه ریه مجروح شده و بلافاصله به بیمارستانی در لاهیجان منتقل و تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد؛ در حال حاضر پزشکان معالج وی، شرایط جسمی و عمومی‌اش را مساعد اعلام کرده‌اند.

فروزنده همچنین درباره فرد همراه شمسیان خاطر نشان کرد: وی با 2 ضربه چاقو مضروب شد ولی جراحاتش سطحی بود و پس از انجام مداوای لازم از بیمارستان مرخص شد.

وی با بیان اینکه شمسیان وکیل مدافع مدیر مسئول روزنامه کیهان نیزهست، تأکید کرد: وی در جریان برگزاری دادگاه شکایت شیرین عبادی از روزنامه کیهان، وکیل مدافع حسین شریعتمداری بود و علاوه بر آن، در روزنامه نیز به عنوان روزنامه نگار فعالیت دارد.

9 تیر 1392