h هیولای مادر فرزند 2 ساله‌اش را با سیانور کشت! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هیولای مادر فرزند 2 ساله‌اش را با سیانور کشت!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هیولای مادر فرزند 2 ساله‌اش را با سیانور کشت!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هیولای مادر فرزند 2 ساله‌اش را با سیانور کشت!

هیولای مادر فرزند 2 ساله‌اش را با سیانور کشت!

ربکا شارلوت 38 ساله که پلیس لقب "هیولای مادر" را به وی نسبت داده است با 2 قتل عمد در پرونده اش در بازداشت پلیس به سر می برد.

مادر این کودک 2 ساله گفت: از ادامه زندگی با همسری دائم الخمر و فرزندی " عقب افتاده" خسته شده بودم آنان چاره دیگری برایم نگذاشته بودند.

روز گذشته زمانی که یکی از همسایه ها برای برگرداندن ماشین چمن زنی وارد حیاط منزل شارلوت می شود، که شارلوت از باز کردن درب خودداری می کند و این همسایه برای این که مطمئن شود وی در خانه نیست از قسمت پشت خانه وارد می شود و با صحنه ای فجیع روبه رو می شود و فوراً منزل شارلوت را ترک می کند و هر چه دیده را برای پلیس بازگو می کند.

هنگام ورود پلیس شارلوت هیچ مقاومتی از خود نشان نداد پس از انتقال دو جسد به پزشکی قانونی مرگ همسر وی بر اثر خوردن سم مهلک سیانور تایید شد و همچنین آثار ضرب و شتم حتی در مواردی شکنجه بر روی سر و بدن وی که بعضی از آن ها قدیمی و بعضی به تازگی بود نیز بنا به گزارش پزشکی قانونی تایید شد و این کودک 2 ساله بر اثر خفته شدن کشته شده بود.

شارلوت تا زمان برگزاری دادگاه در بازداشت پلیس به سر می برد.

گفتنی است گزارشات حاکی از این موضوع دارد که این مادر هیولا کودک دو ساله خود را هر روز بارها مورد ضربات چاقو، مشت و لگد قرار می داد و زخم های این کودک نشان می دهد که این مادر حدود به یک سال بوده است که این کودک را مورد ضرب و جرح قرار می داده است و در نهایت ظهر دیروز این زن هیولا همسر خود را با سیانور از پای در می آورد و جان دادنش را تماشا می کند و سپس آن قدر روی شکم فزندش می ایستد تا کودک دو ساله زندگی را بدرود می گوید و با راحتی خیال با سر دو جنازه نشسته و شعر می خواند.

8 تیر 1392