h اوضاع‌ پرسپولیس وخیم تر از قبل شد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اوضاع‌ پرسپولیس وخیم تر از قبل شد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اوضاع‌ پرسپولیس وخیم تر از قبل شد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اوضاع‌ پرسپولیس وخیم تر از قبل شد!

اوضاع‌ پرسپولیس وخیم تر از قبل شد!

محمد رویانیان تاکید کرد خودش به دیدار وزیر خواهد رفت و به طور خصوصی با محمد عباسی در مورد اتفاقات اخیر این باشگاه صحبت خواهد کرد. به گزارش ظهور12، مشرق، محمد رویانیان که هفته گذشته به همراه علی دایی راهی روسیه شده بود تا با مسئولان تیم رابین کازان قرارداد و تفاهم نامه همکاری امضا کند، در همان سفر شنید که وزارت ورزش و جوانان او را برکنار کرده و قرار است جعفر کامبوزیا را به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس معرفی کند. رویانیان در بازگشت به تهران در یک مصاحبه هدفدار به برخی پیشکسوتان این باشگاه انتقاد کرد و گفت که برخی ها مالیات پیشکسوتان را بخشیده اند و به آنها وعده پست داده اند تا پشت رویانیان را خالی کنند.

بعد از این مصاحبه بود که ورق به سمت رویانیان برگشت و محمود خوردبین و علی پروین در مصاحبه هایی که با انتقاد از وزارت ورزش و جوانان همراه بود، از حضور در جلسه روز شنبه هیات مدیره با محمد عباسی انصراف دادند. این اتفاق در حالی رخ داد که محمد رویانیان نیز قبلا اعلام کرده بود حاضر به حضور در نشست هیات مدیره با حضور وزیر ورزش برگزار خواهد شد، نیست.

رویانیان که پنجشنبه شب از روسیه به ایران برگشته است، عصر جمعه در گفتگو با مهر ضمن تایید اخبار فوق گفت: تا آنجایی که من می دانم علاوه بر آقای خوردبین و پروین که در نشست روز شنبه هیات مدیره شرکت نخواهند کرد، آقای کامبوزیا هم در این نشست حضور نخواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش مهر که بالاخره تکلیف پرسپولیس در این اوضاع پیچیده چه می شود گفت: من با قدرت هستم و کارم را در پرسپولیس دنبال می کنم. روز شنبه هم اگر اعضای هیات مدیره در این نشست شرکت نکنند به وزارت ورزش و جوانان خواهم رفت تا به طور مستقیم و خصوصی با وزیر ورزش و جوانان صحبت کنم و حرف هایم را بزنم.

8 تیر 1392