h قیمت لوازم خانگی کاهش می یابد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت لوازم خانگی کاهش می یابد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت لوازم خانگی کاهش می یابد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت لوازم خانگی کاهش می یابد

قیمت لوازم خانگی کاهش می یابد

رییس اتحادیه لوازم خانگی پیش‌بینی کرد قیمت‌ها تا دو ماه آینده هیچ گونه تغییری نداشته باشند و از سوی دیگر بازار نیز به رکود برود. به گزارش مشرق، محمد طحان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بازار در حال حاضر در رکود به سر می‌برد و با نزدیکی به ایام ماه مبارک رمضان این رکود تشدید می‌شود.

وی ادامه داد: از مصرف‌کنندگان خواهشمندیم تا فقط نیازهای خود را بخرند و بیشتر از آن خرید نکنند.

رییس اتحادیه لوازم خانگی در پاسخ به این سوال که در هفته گذشته که قیمت ارز کاهش یافت قیمت لوازم خانگی هم دستخوش تغییر شد یا خیر؟ گفت: در هفته گذشته و هفته جاری که قیمت دلار دچار نوسان شد، هیچ‌گونه تغییر قیمتی در بازار ایجاد نشد.

طحان‌پور تصریح کرد: بسیار خوشحالم که در این مدت با وجود نوسان قیمت ارز لوازم خانگی داخلی و وارداتی دچار افزایش قیمت نشد.

وی با اشاره به این‌که قیمت‌ها ثابت مانده است، گفت: هر وقت به واردکنندگان و تولیدکنندگان برای ورود اجناس و تامین مواد اولیه خود ارز مبادلاتی اختصاص داده شود، می‌توانیم از تولیدکنندگان و واردکنندگان تقاضای کاهش قیمت داشته باشیم.

رییس اتحادیه لوازم خانگی گفت: استنباط می‌شود از مهرماه قیمت‌ها کمی روند کاهشی به خود گیرد.

8 تیر 1392