h پخش بدون سانسور فیلم با محتوای دختر بازی در شبکه Ifilm - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پخش بدون سانسور فیلم با محتوای دختر بازی در شبکه Ifilm,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پخش بدون سانسور فیلم با محتوای دختر بازی در شبکه Ifilm,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پخش بدون سانسور فیلم با محتوای دختر بازی در شبکه Ifilm

پخش بدون سانسور فیلم با محتوای دختر بازی در شبکه Ifilm

پخش بدون سانسور فیلم با محتوای دختر بازی در شبکه Ifilm

به گزارش ظهور12 به نقل از جام نیوز : شبکه آی فیلم بدون در نظر گرفتن مخاطبان ایرانی و بدون کوچکترین سانسورتمامی سکانس های مبتذل این فیلم را پخش کرد .

در بخشی از فیلم رضا عطاران در عالم خواب به ویشکا آسایش نزدیک شده و بلافاصله ویشکا آسایش از خواب بیدار می شود  و دهان و دندان خود را می شوید اوج بی حیایی به نمایش گذاشته می شود  که شبکه آی فیلم  برای سانسور آن هیچ اقدامی نکرده و این صحنه را به طور کامل نمایش داد.

همچنین صحنه‌ی صحبت‌های خانم دارابی و آقای جبلی در ماشین ، که اتفاقا یکی از صحنه‌های مهم کل فیلم نیز هست، این خانم و آقا در یک سکانس نسبتا طولانی با توجیه اینکه مثلا دچار سوءتفاهم شده‌اند و منظور هم را نمی‌فهمند دقیقا درباره‌ی   روابط زناشویی صحبت می‌کنند و همین باعث خنده‌ی تماشاگر می شود.

و یا درقسمتی دیگر از  فیلم، معتدل‌ترین و منطقی‌ترین شخصیت داستان که اتفاقا نقش استاد راهنما و پیر را‌ه‌بلد را هم برای شخصیت‌های ماجرا ایفا می‌کند(با بازی مانی حقیقی) مرد خانم‌باز و عیاشی‌ست که اتفاقا درباره‌ی روش‌های «خانم‌بازی» و «مخ‌زدن»! و «نخ دادن»! با دختر دبیرستانیش صحبت می‌کند و به او آموزش می‌دهد.

این در حالی است که شبکه یک سیما به هنگام پخش این فیلم سینمایی در ایام نوروز علاوه  بر حذف دیالوگ​های بسیاری از این فیلم مانند گفتگوی مانی حقیقی و دخترش درباره زنان و عشق اول او، صحنه​هایی چون مسابقه والیبال، رویای ازدواج خانم دارابی، دعوای خانم دارابی و آقای جبلی(رضا عطاران) در مسیر بازگشت از جلسه توجیهی مدیران و معلم​های منطقه در ماشین خانم دارابی و بحث بر سر موقت یا دائمی بودن قرارداد آقای جبلی و… را از این فیلم حذف کرده بود!

جای تاسف دارد که  شبکه آی فیلم بدون در نظر گرفتن اینکه شاید هر رده سنی در آن وقت روز پای تلویزیون جمهوری اسلامی نشسته باشد و یا اینکه این تلویزیون جمهوری اسلامی است و نه شبکه های ماهواره ای غربی  تمامی صحنه های مبتذل فیلم راکه به نوعی آموزش نخ دادن برای رابطه با زنان و دختران است  رابدون هرگونه شرم و حیا  پخش می کند.

باید از آقای ضرغامی سوال کرد که آیا نباید بر محتوای آماده شده برای پخش در صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران  و ان هم در اعیاد مبارک نظارتی صورت گیرد تا اینگونه برنامه های مبتذل از شبکه های مختلف سیما پخش نگردد.

سایان ذکر است که چندی پیش نیز در یکی از برنامه های  همین شبکه از یک بازیگر در خصوص شیوه آشنایی با همسرش سوال شد که بازیگر مذکور دوستی خیابانی را عامل ازدواج با همسر خود بیان کند.

به نظر می رسد که آقای ضرغامی باید فکری اساسی برای محتوای شبکه های سیما از جمله آی فیلم با پخش اینگونه مطالب مبتذل نماید تا دیگر شاهد این نوع بی حیایی ها از صدا و سیمای جمهوری اسلامی نباشیم.

5 تیر 1392