h چشم های عجیب یک دختر استرالیایی!+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چشم های عجیب یک دختر استرالیایی!+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چشم های عجیب یک دختر استرالیایی!+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چشم های عجیب یک دختر استرالیایی!+تصاویر

چشم های عجیب یک دختر استرالیایی!+تصاویر

چشم های عجیب یک دختر استرالیایی!+تصاویر

خانم ناتالی آدلر یک دختر ۲۱ ساله و استرالیایی است که از چهار سال پیش دچار یک وضعیت عجیب در چشم های خود شده است. وی هر سه روز چشمانش به مدت ۷۲ ساعت بسته میشود و بعد از سه روز دوباره و خود به خود پلک هایش باز می شوند.

خانم ناتالی میگوید: شب قبل از بسته شدن چشم هایم، کاملا حس می کنم که می خواهد چنین اتفاقی بیفتد؛ چون پلک هایم به تدریج سنگین می شوند. بیماری ها و اختلالات بینایی متعددی وجود دارند که می توانند باعث از بین رفتن ناگهانی بینایی شوند.

از اختلالات داخل چشمی و عصبی گرفته که فعالیت سلولهای نوری چشم را با مشکل مواجه می کنند تا مشکلات عصبی و عضلانی پلک که باعث افتادگی پلک میشوند، اما اینکه یک اختلال چشمی و نابینایی شکل دوره ای به خود بگیرد و مدام تکرار شود، جزو موارد نادری است که اغلب توجیهی برای آن وجود ندارد. مشکل ناتالی آدلر، هم یکی از این موارد نادر است.

بعد از بسته شدن چشم ها، او فقط می تواند از یک شکاف باریک پایین پلک چپش ببیند و برای این کار مجبور است سرش را کاملا به عقب خم کند. به خاطر همین موضوع، او دچار گردن دردهای شدیدی شده است. وی می گوید: در سه روزی که چشمانم بسته است، در شقیقه هایم درد احساس می کنم. حالت تهوع دارم و تمام بدنم درد می کند و دردهای گردن هم به این مشکلات اضافه شده است.

5 تیر 1392