h رجعت دوباره ی احمدی‌نژاد در زمان ظهور امام زمان(عج)! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رجعت دوباره ی احمدی‌نژاد در زمان ظهور امام زمان(عج)!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رجعت دوباره ی احمدی‌نژاد در زمان ظهور امام زمان(عج)!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رجعت دوباره ی احمدی‌نژاد در زمان ظهور امام زمان(عج)!

رجعت دوباره ی احمدی‌نژاد در زمان ظهور امام زمان(عج)!

سخنگوی دولت گفت: احمدی‌نژاد که هوشمندترین و وفادارترین پیرو امام زمان (عج) بوده و نیابت او را پیروی کرده است، در رجعتی دیگر، همراه با امام عصر(عج) حکومتی مطلوب را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران، غلامحسین الهام بعدازظهر امروز در همایش “خادم مظلوم” که به مناسبت بزرگداشت حماسه سوم تیرماه در سالن سیدالشهدای تهران برگزار شد، با بیان این‌که عقلانیت در حکومت جز با باور مهدویت معنایی ندارد، گفت: توحید ناب جز در کانون علم و عقل انبیاء جاری نیست و امام هم تجلی توحید ناب است و اگر جامعه به این سو شتاب نگیرد و دانش و معرفت به سوی امام رهنمون نشود، اگرچه حضور است، ولی ظهور نیست. وی افزود: حکومت حضرت ولی‌عصر (عج) رسیدن جامعه تشنه به سرچشمه جاری و زلال معرفت است و حقیقت آن است که او منتظر است تا ما برویم.

وی با مورد توجه قراردادن حماسه سوم تیر گفت: امروز سوم تیر است و با تقارن معنادار تاریخی با نیمه شعبان و میلاد امام عصر(عج) معنا و مفهومی نمادین یافته است.

الهام در ادامه با یادآوری مشی دولیت‌های نهم و دهم در زنده‌کردن فرهنگ مهدویت خاطرنشان کرد: این دولت در مجامع جهانی و در میان برادرکشی‌ها با ابتکار و خلاقیت برآمده از عشق امام و صرفنظر از نحله‌ها، امام را تنها نقطه وحدت و کانون انسجام امت اسلامی قرار داد و فرهنگ مهدویت را از طریق سازمان ملل وارد ادبیات سیاسی جهانی کرد و سبب شد تا همه به جست‌وجوی امام و یافتن آن مهر روحانی و عدالت آسمانی بپردازند.

وی گفت: متاسفانه و صدافسوس که کوته‌اندیشانی که منافع خود را گویی در غیبت امام می‌دانند، همه این باورها را به خرافه تعبیر کردند و وعده دولت عقل را دادند و بدین سان بود که دولت احمدی متهم به عقل‌گریزی شد و عدالت را مهم‌ترین نشانه عقل‌گریزی دولت خواندند.

وی افزود: آنان که همه فهمشان از امام کاسه آبی است که پیش او نهند و گویی خود را ولی نعمت او می‌دانند و حدود باور و دل تنگ خود را معیار ارزیابی احمدی‌نژاد قرار دادند، همچنین در مورد آنان که تلاش‌های داخلی و جهانی او را در ترویج گفتمان مهدویت و فرهنگ انتظار به نهادن یک ظرف خالی در پیشگاه دولت توصیف کردند، باید گفت از کوزه همان تراود که در اوست.

الهام در ادامه اظهار داشت: احمدی‌نژاد که امام را که نه در خواب که در بیداری و استقامت یافته است، می‌داند که عالم وابسته به وجود امام است و آنان که امامشان به کاسه آبشان نیاز دارد، گو در جهل و خرافه خود تا ابدودهر بمانند.

سخنگوی دولت در پایان با ذکر سخنانی ابراز امیدواری کرد: به زودی شاهد حضور و ظهور حضرت امام زمان(عج) برای اجرای عدالت در دنیا خواهیم بود.

3 تیر 1392