h دعوت از دایی برای وزارت ورزش دولت آینده! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دعوت از دایی برای وزارت ورزش دولت آینده!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی, دعوت از دایی برای وزارت ورزش دولت آینده!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی, دعوت از دایی برای وزارت ورزش دولت آینده!

دعوت از دایی برای وزارت ورزش دولت آینده!

ظاهرا قرار است در هفته جاری با دایی تماس گرفته شده و از او برای دیدار حضوری با دکتر روحانی دعوت به عمل بیاید تا درباره صندلی وزارت ورزش با او مذاکره شود.

به گزارش ظهور12، ایسنا، افکارنیوز در این باره نوشت: با پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، از هم اکنون رایزنی‌ها و مذاکرات رئیس جمهور منتخب و اطرافیانش برای انتخاب وزرای دولت یازدهم آغاز شده است.

به گزارش افکارنیوز ، وزارت ورزش نیز یکی از دستگاههایی است که مذاکرات و رایزنی ها برای انتخاب وزیر مربوطه برای آن در جریان است. در حالیکه طی هفته گذشته اسامی نفراتی چون آصفی، دادکان، هاشمی طبا و مهرعلیزاده به عنوان وزیر ورزش احتمالی دولت آینده مطرح شد، گفته می شود دکتر روحانی برای وزارت ورزش شخصا به یک گزینه جذاب نظر دارد؛ علی دایی!

شایعه دعوت از دایی در حالیست که دایی بارها و بارها اعلام کرده به عناوین و مناصب مدیریتی علاقه ای ندارد و حضور در متن فوتبال و مربیگری را بیشتر می پسندد.

3 تیر 1392