h رویانیان:قبلاً بلد نبودم موشک و بمب بترکانم اما حالا یاد گرفته‌ام - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رویانیان:قبلاً بلد نبودم موشک و بمب بترکانم اما حالا یاد گرفته‌ام,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رویانیان:قبلاً بلد نبودم موشک و بمب بترکانم اما حالا یاد گرفته‌ام,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رویانیان:قبلاً بلد نبودم موشک و بمب بترکانم اما حالا یاد گرفته‌ام

رویانیان:قبلاً بلد نبودم موشک و بمب بترکانم اما حالا یاد گرفته‌ام

تشکر ویژه‌ای دارم از مدیریت قشم ایر، اعضای هیئت مدیره باشگاه سورینت و از برادر عزیزم آقای رئیسی کیا که فرصتی را برای اقدامات تجاریمان در بخش خصوصی سازی و تجاری انجام داد که بعدها این اتفاقات به نفع آیندگان است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من تا امروز صحبتی با جباری نداشتم اما با نظر دایی این کار را خواهم کرد. من خواستار او هستم.

محمد رویانیان در حاشیه امضای تفاهم نامه باشگاه پرسپولیس با قشم‌ایر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا جا دارد نیمه شعبان را به کلیه مسلمانان جهان و ایرانی‌های عزیز تبریک بگویم، خوشبختانه ما با تدابیر باشگاه سورینت و هلدینگی که تشکیل شد و با همکاری مدیر عامل قشم‌ایر در کنار هم همفکری و هم اندیشی کردیم و در راستای یک باشگاه تجاری در فوتبال به جمع بندی‌های خوبی رسیدیم که یکی پس از دیگری این کار تجاری ما معرفی خواهد شد.

رویانیان خاطر نشان کرد: من نوکر و خدمتگزار هواداران پرسپولیس در سالی که گذشت بودم، پارسال این ساختار و توسعه همه جانبه باشگاه با شدت و به صورت شبانه روزی دنبال شد اما امسال من باشم یا نباشم این موضوع باز هم پیگیری خواهد شد.

رویانیان تاکید کرد: رفتن من همه چیز را ثابت می‌کند که چه کارهای زیربنایی را که یکی پس از دیگری انجام دادم، از درختی که کاشتم خیلی خوشحالم و الان نیز در خصوص مسائل خصوصی سازی با حمایت مجلس و دولت، پرسپولیس در حال خصوصی شدن است.

مدیر عامل قرمزها یاد آور شد: کارهای من اگر ادامه دار باشد قطعا مشتری‌های نقدی خواهد داشت ما زیر ساخت ها را برای هواداران و این باشگاه فراهم کردیم و کارهای دیگری نیز انجام دادم که مجبور هستم برخی از آنها را امروز توضیح دهم.

وی یاد آور شد: نمی‌خواستم این حرف را بگویم اما تامین صندوق سرمایه گذاری در بورس را با تاسیس یک شرکت انجام دادیم و به زودی و در اوایل لیگ برتر پذیره نویسی خود را برای سرمایه گذاری در بورس انجام خواهیم داد این اولین بار است که صندوق ما در بورس تشکیل می‌شود.

وی تاکید کرد: ما همچنین در بخش مالی هم با بخش مرکزی هماهنگی‌هایی را انجام دادیم و بخش فروش ۱۰ میلیون کارت هواداری را در برنامه داریم. همچنین زیرساخت های تحویل یک میلیون کارت هوادارای را آماده کردیم اما به زودی آن را ۱۰ میلیون خواهیم کرد، البته این اتفاق خیلی سخت است ما ۲۲ میلیون کارت سوخت بین مردم تقسیم کردم و خیال کردیم در پرسپولیس این کار راحت است اما الان آماده فروش ۱۰ میلیون کارت با امتیازات ویژه هستیم.

مدیر عامل پرسپولیس ادامه داد: با توجه به ظرفیت ها تعداد آکادمی پرسپولیس را دو برابر کردیم و با هماهنگی با یک باشگاه قدیمی و خصوصی که الان در فوتبال جایی ندارد و با استفاده از امکانات آنها یک آکادمی مدرن تحت لیسانس بهترین باشگاه‌های دنیا را آماده کردیم همچنین به زودی محصولات غذای ما هم در سوپر مارکت‌ها با نام پرسپولیس عرضه می‌شود.

رویانیان در پاسخ به این سوال که برخی‌ها می‌گویند هواپیمای فتوشاپ نشان داده‌اید گفت: امروز سعی کردیم همه تکلیف‌ها را که به سیاست‌ها در مقابل خبرنگاران ارائه دهیم به ما گفتند هواپیما فوتوشاپ است اما این هواپیما کاملا مثل عکسی است که منتشر شده و با طرح پرسپولیس پرواز می‌کند، امیدوارم روزهای خوبی را با این هواپیما داشته باشیم، این هواپیما با لوگو ما در بهترین فرودگاه‌های جهان فرود خواهد آمد، ما قراردادمان با این شرکت به مدت دو سال است و سعی می‌کنیم در آینده تعداد هواپیماهایمان بیشتر شود، هر هواداری هم که با کارت ما وارد این هواپیما شود ۵ درصد تخفیف مطابق با ۱۰۰ هزار تومان خواهد گرفت. بازی‌های داخلی لیگ و جام حذفی با همکاری سورینت و قشم‌ایر پرواز خواهیم کرد و درصورتی که راهی آسیا شویم این هواپیما در آسیا هم به ما کمک می‌کند شاید من در پرسپولیس نباشم اما قشم ایر کار خود را انجام می‌دهد البته در هواپیما نیز تسهیلات ویژه داریم.

وی افزود: در هواپیما سعی خواهیم کرد فروش اینترنتی، کارت هواداری و محصولات باشگاه را ارائه دهیم. هواداران ما با سوار شدن در این هواپیما یک پکیج کامل از محصولات ما را دریافت می‌کند و میهمان داران با لباس قرمز از مسافران حمایت خواهند کرد. البته در مسیرهای نزدیک شاید از این هواپیما استفاده نکنیم،

به گزارش فارس، رویانیان در پاسخ به فتح الله زاده که گفته بود ما قبلا هواپیما داشتیم و الان به فکر ستاره سوم هستیم گفت: بله فتح الله زاده راست می‌گوید ایشان دو سال پیش هواپیما داشتند و ایر لاین خریده، ما هم بعد از دو سال یاد گرفتیم و این کار را کردیم، حالا فتح الله زاده ناراحت است؟!

وی افزود: در آماری که گرفتیم نزدیک به ۴ هزار هوادار پرسپولیس در آلمان زندگی می‌کنند. باید قبول کنیم ۶۰ درصد از هواداران خارج و حتی داخل کشور پرسپولیسی هستند و ۴۰ درصد هم استقلالی. ۷ یا ۸ میلیون نفر درخارج از کشور هستند که ما سعی کردیم از طریق شرکت‌های خصوصی به آنها سرویس بدهیم به همین دلیل از طریق شرکت صدرا سیستم با این عزیزان وارد مذاکره شدیم تا طبق نظر قانون جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه‌های خودمان را امضا کنیم.

وی افزود: برخی‌ها قراردادمان با شبکه پرسپولیس را زیر سوال بردند اما این عزیزان بدانند ما از طریق شرکت خصوصی صدرا سیستم با عزیزانمان وارد مذاکره شدیم و کار ما به صدا و سیما هم کمک می‌کند. ما به هیچ عنوان به دنبال تخطی و دور زدن قانون نبودیم بلکه سعی کردیم با هماهنگی با نهادهای مربوطه این کار را انجام دهیم. آقایان این را بدانند من جانم را برای این نظام می‌دهم و چون سرباز این نظام هستم و تابع قانون اگر مشکل ما با شبکه تلویزیونی پرسپولیس مسئله‌ای ایجاد کند همان جا برنامه را کات خواهیم کرد و پرونده این موضوع را می‌بندیم.

رویانیان یاد آور شد: من تابع قانون هستم و با نظر کارشناسان این کار را پیگیری خواهم کرد، این حق من است که از امکانات فرهنگی و اقتصادی استفاده کنم و بعید می‌دانم مشکل خاصی داشته باشم، البته به نظرم به صدا و سیمایی ها اطلاعات غلط و جواب غلط گفتند من مخلص صدا و سیما هم هستم.

وی یاد آور شد: در خصوص تاسیس تلویزیون پرسپولیس خیلی شلوغ کردند بدون این که بدانند من سرباز این نظام هستم، صدا و سیما روی سر من جا دارد اما باز هم می گویم موضوع را خوب متوجه نشدند، ما در بخش خصوصی و تجاری و با کمک تجارت خارجی اقدام به افتتاح این شبکه کردیم و همه چیز را در خارج از کشور انجام می‌‌شود اما در چارچوب ما. همچنین آقای رشید پور را که سابقه فرهنگی دارد از طرف باشگاه به شبکه جهانی پرسپولیس معرفی شد و نماینده ما برای اقدامات آینده است.

به گزارش فارس، مدیر عامل پرسپولیس با انتقاد شدید به کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال گفت: به غیر از ما ۱۴ باشگاه دیگر بدهی دارند چه اشکالی دارد که یکی از آنها پرسپولیس باشد؟ استقلال و سپاهان بیشتر از ما بدهی دارند البته شاید در خصوص سپاهان و راه آهن اشتباه کنند و حتی شاید راه آهن طلبکار هم باشد اما ما هم مثل همه بدهکار هستیم ، اگر می‌گویند ما در لیگ برتر نباشیم، روی چشمم. آقایان می‌گوییم باشه، اما بدهی ما ۵۰۰ میلیون تومان کمتر از استقلال است اما متاسفانه هر چیزی که می‌شود سر ما خراب می‌کنند و نمی‌دانم دلیلش چیست.

وی افزود: من به آنها می‌گویم عزیزان جان من! فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی، سروران و عزیزان ما حق پخش تلویزیونی ما و استادیوم آزادی کجاست؟ از تبلیغات دور استادیوم می‌توانستیم ۱۰۰ میلیارد تومان در آمد زایی داشته باشیم اما فقط با ۱۸ میلیارد همه چیز را تمام کردند، حق ما کجاست؟ استادیوم آزادی حق ماست اما هر بازی باید ۳۵ میلیون تومان بدهیم تا ما را به ورزشگاه برای بازی‌ها راه بدهند، باز هم می‌گویم حق پخش تلویزیونی ما کجا رفته، شما مگر با نظر فیفا و afc کار نمی‌کنید، با نظر آنها حق پخش ما کجاست؟ چرا تبلیغات را فقط ۱۸ میلیارد داده‌اید، آقای فدارسیون، کمیته انضباطی بر چه مبنایی این کار را انجام دادید و به جای ۱۰۰ میلیارد درآمد ۱۸ میلیارد قرارداد بسته‌اید؟!

رویانیان ادامه داد: من باشگاه درآمدزا دارم و تیم تهرانی‌ هستم، نفت، راه آهن، استادیوم دارند مگر نباید استادیوم آزادی هم برای من و استقلال باشد؟ اصلا این یک استادیوم مال ما است و باید با ۶۰ میلیون هوادار بهره بردار آن باشیم، کجا شما حق ما را دادید که حالا از ما پول می‌خواهید، اینها حرف آخر من در خصوص کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال است.

وی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی افتاد که با راه آهنی خوب شدید گفت: ما ۳۶۵ روز با راه آهنی ها رفیق هستیم اما دو ۹۰ دقیقه با هم کری می‌خوانیم و رقیب هستیم.

مدیر عامل قرمز پوشان درباره فصل نقل و انتقالات و جدایی جباری از استقلال گفت: جباری مگر به استقلال نپیوسته؟ در این لحظه خبرنگاران گفتند باشگاه استقلال اعلام کرده که او از این تیم جدا شده است و در همین هنگام بود که رویانیان گفت: من در جا جباری را خریداری می کنم. ایشان بازیکن بسیار توانمند، قدرتمند و خوش تکنیک در فوتبال ایران است. من احترام زیادی برای ایشان قائل هستم، قبلا بلد نبودم بمب یا موشک بترکانم و یا هوا کنم اما حالا یاد گرفتم و شاید این کارها را از این به بعد انجام دهم. جباری بازیکن بسیار خوبی است، ما تیم خودمان را تکمیل کردیم و باید یک بازیکن دیگر جذب کنیم که این بازیکن بسیار بزرگ است.

وی افزود: من تا به امروز صحبتی با جباری نداشتم اما با نظر دایی این کار را خواهم کرد ولی من خواستار او هستم، این حق ما است که یک تیم خوب ببندیم. من یک کارگر باشگاه پرسپولیس هستم و این را می‌دانم که بازیکنان بزرگ باید به تیم من بیایند چون پرسپولیس بزرگ است. من نمی‌توانم بروم از لیگ یک یا لیگ دو بازیکن بخرم پس همیشه باید بهترین، با تجربه‌ترین‌ها را بگیرم.

رویانیان درباره کریم انصاری فرد نیز تاکید کرد: شرایطی پیش آمد که کریم برخی چیزها را خراب کرد و کمی از ما فاصله گرفت،ایشان جوان و آینده دار است اما ما هنوز دوست داریم که با ما باشد، دیشب با دایی حرف زدم و از وی این خواسته را داشتم که به او یک فرصت دیگر بدهیم ما به او علاقه مندیم اما خودش باید تصمیم بگیرد.

وی افزود: کریم انصاری فرد برای ما دو شرط گذاشت، یک در خصوص ترانسفرش و دومی درباره پیش پرداخت پولش که امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود و کریم انصاری فرد هم با ما کنار بیاید، او باید در چارچوب باشگاه حرکت کند.

رویانیان درباره سفرش به روسیه و گفت و گو در خصوص علیرضا حقیقی نیز گفت: من به همراه دایی به روسیه می‌روم، بله قرار است در مورد حقیقی هم صحبتی داشته باشیم. حقیقی الان بازیکنی بسیار حرفه‌ای و توانمند به عنوان یک سرمایه ملی نسبت به گذشته شده است، حقیقی مال پرسپولیس است و در سفرمان با کازان صحبت‌هایی در مورد ایشان انجام می‌دهیم، من حتی شب گذشته هم با حقیقی صحبت‌هایی داشتم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

رویانیان ادامه داد: همچنین در سفرمان به روسیه بازدید از باشگاه رابین کازان تفاهم در خصوص ترانسفر بازیکنان، امضای پروتکول برای بازی‌های دوستانه و همکاری‌های بیشتر خواهیم داشت.

رویانیان در پایان در پاسخ به این سوال که همکاری‌اش با دایی چه طور است گفت: واقعا با دایی کار کردن خیلی خیلی خوب است، جای شماها خالی.

فارس

3 تیر 1392