h سارقی که به جیب سالخورد ها هم رحم نکرد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سارقی که به جیب سالخورد ها هم رحم نکرد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سارقی که به جیب سالخورد ها هم رحم نکرد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سارقی که به جیب سالخورد ها هم رحم نکرد!

سارقی که به جیب سالخورد ها هم رحم نکرد!

فردی سارق که با اغفال افراد سالخورده بیش از 500 میلیون ریال از حساب کارت بانکی آنان برداشت و به حساب خود واریز کرده بود توسط ماموران انتظامی شهرستان کاشان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا، سرهنگ منوچهر صفایی - فرمانده انتظامی شهرستان کاشان استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام گزارش رئیس یکی از شعب بانک دولتی این شهرستان مبنی بر حضور فردی مشکوک در کنار دستگاه خودپرداز ، ماموران انتظامی این شهرستان سریعا موضوع را تحت بررسی قرار دادند

وی در ادامه تصریح کرد: اکیپی از ماموران انتظامی با حضور نامحسوس در محل متوجه شدند فرد مشکوک به محض مشاهده افراد سالخورده در کنار دستگاه خودپرداز ، آنان را اغفال و پس از برداشت از حساب این افراد، مبالغی را به حساب شخصی خود واریز می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه ماموران بلافاصله وی را دستگیر و تحت بازجویی قرار دادند، اظهار داشت: "م- ح" 25 ساله با مواجه دلایل و مدارک مستند صراحتا به بزه انتسابی اعتراف و به بیش از 500 میلیون ریال از حساب بانکی مالباختگان اقرار کرد .

گفتنی است، تحقیقات جهت شناسایی مالباختگان همچنان ادامه دارد.

پلیس به شهروندان به ویژه سالمندان توصیه کرد: در مواقعی که قصد دارید از خودپردازهای بانکی جهت دریافت وجه نقد و یا واریز حساب استفاده کنید مراقب کلاهبرداران باشید چرا که آنان با شیوه های مختلف و بهانه کمک، اطلاعات حساب بانکی شما را دریافت و از آن سوء استفاده می کنند.

همچنین زمانیکه فرد یا افراد سالخورده قصد عملیات بانکی را در یکی از خودپردازها دارند حتما یکی از اعضاء خانواده و مورد اطمینان با وی همراه باشند تا کلاهبرداران نتوانند به مقاصد شوم خود دست پیدا کنند.

2 تیر 1392