h دیدار آنجلینا جولی با پناهندگان سوری+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیدار آنجلینا جولی با پناهندگان سوری+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیدار آنجلینا جولی با پناهندگان سوری+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیدار آنجلینا جولی با پناهندگان سوری+عکس

دیدار آنجلینا جولی با پناهندگان سوری+عکس

دیدار آنجلینا جولی با پناهندگان سوری+عکس

انجلینا جولی نماینده ویژه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از پناهندگان سوری در اردوگاه زعتری واقع در مرز سوریه و اردن دیدار و اعلام کرد که سوریه در حال گذار از بغرنج‌ترین بحران قرن 21 است.

به گزارش مشرق، مهر به نقل از العربیه نوشت: جولی بحران سوریه را بزرگترین بحران قرن کنونی توصیف کرد و از جامعه جهانی خواست کمک‌های بیشتری را برای پناهندگان این کشور ارسال کند.

وی طی کنفرانسی خبری در اردوگاه زعتری گفت: از رهبران جهان می‌خواهم اختلافات خود را کنار گذاشته برای پایان دادن به خشونت‌ها و یافتن راه حلی مسالمت‌آمیز تلاش کنند.

ستاره هالیوود همچنین در این کنفرانس بر ضرورت صدور قطعنامه هایی از سوی سازمان ملل جهت پایان دادن به بحران سوریه تاکید کرد.

وی همچنین گفت: با شماری از پناهندگان سوری گفتگو کردم، آنها از حوادث خونین جاری در مناطق سکونتشان به وحشت افتاده‌اند و می گویند منازل و خانواده های خود را از دست داده اند.

1 تیر 1392