h شرط گذاری فرانسه برای ایران! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شرط گذاری فرانسه برای ایران!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شرط گذاری فرانسه برای ایران!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شرط گذاری فرانسه برای ایران!

شرط گذاری فرانسه برای ایران!

اين منابع در ادامه با اشاره به اينكه دو فرانسه دو شرط در رابطه با اين موضوع دارد اضافه كردند: مقامات فرانسه خواستار حمايت وتاييد بيانيه "ژنو۱" از سوي تهران و توقف حمايت اين كشور از نظام سوريه هستند. به گزارش ظهور12، بولتن نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، منابع فرانسوي از مطرح شدن دو شرط از سوي مقامات اين كشور براي موافقت با حضور ايران در كنفرانس "ژنو۲" درباره سوريه خبر دادند.

منابع فرانسوي در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط با بيان اينكه پاريس از دعوت تهران براي حضور در كنفرانس "ژنو۲" درباره سوريه استقبال مي كند افزودند:پاريس منتظر تحقق دو امر براي قبول حضور ايران در كنفرانس "ژنو۲" است.

اين منابع در ادامه با اشاره به اينكه دو فرانسه دو شرط در رابطه با اين موضوع دارد اضافه كردند: مقامات فرانسه خواستار حمايت وتاييد بيانيه "ژنو۱" از سوي تهران و توقف حمايت اين كشور از نظام سوريه هستند.

اين درحالي است كه "فرانسوا اولاند"، رییس جمهور فرانسه سه‌شنبه، در حاشیه اجلاس "جی۸"، گفت که حسن روحانی، رییس جمهور جدید ایران «اگر بتواند مفید باشد»، به او در کنفرانس صلح سوریه در ژنو خوش‌‌آمد خواهیم گفت.

31 خرداد 1392