h مردی با قدرت مافوق انسان ! +تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مردی با قدرت مافوق انسان ! +تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مردی با قدرت مافوق انسان ! +تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مردی با قدرت مافوق انسان ! +تصاویر

مردی با قدرت مافوق انسان ! +تصاویر

مردی با قدرت مافوق انسان ! +تصاویر

به دلایل روشن اکثر مردم نمی توانند با ضربه ساق پا چوب بیس بال را بشکنند، اما دکتر مک یوری که مدیون قدرت مافوق انسانی خود است می تواند با ضربات برق آسای خود سه چوب بیس بال را با ضربه ساق پای خود بشکند.

فردی از شهر داخا در بنگلادش به نام مک یوری که کارشناس هنرهای رزمی است و شهرت جهانی دارد، تقریبا تمام عمر خود را صرف آموزش ۴۰ نوع هنر رزمی مختلف نموده است.

 

او همچنین تجربه بین المللی در مدیتیشین، آموزش ذهن و زبان انگیزشی دارد اما همه او را به عنوان فردی می شناسند که می تواند چوب بیس بال را با استخوان درشت نی خود بشکند. آقای یوری در شکستن چوب بیس بال با یک ضربه رکورد جهانی دارد و اکنون می تواند سه چوب بیس بال به هم چسبیده را با ضربه پا خورد کند.

افراد زیادی مشتاقند ترفند او را که چیزی فراتر از روش های روانی و فیزیکی است یاد بگیرند. کارشناسان با بررسی استخوان پاهای او متوجه شدند تراکم استخوان های آقای یوری بالاتر از متوسط تراکم مردم عادی است ولی نباید تمرین ها و تلاش هایی که او در طول زندگی انجام داده است را نادیده گرفت.

 

 

   
31 خرداد 1392