h احتمال بارش باران و خنک شدن هوا در شمال کشور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

احتمال بارش باران و خنک شدن هوا در شمال کشور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,احتمال بارش باران و خنک شدن هوا در شمال کشور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,احتمال بارش باران و خنک شدن هوا در شمال کشور

احتمال بارش باران و خنک شدن هوا در شمال کشور

در سه روزآینده در برخی مناطق شمال غرب، حوالی تنگه هرمز و بخش هایی از جنوب شرق به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، افزایش ابر، رگبار و رعدو برق و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران از سازمان هواشناسی کشور، امروز"پنجشنبه 30 خردادماه 92" بر اساس نقشه های پیش یابی درسه روزآینده در برخی مناطق شمال غرب، حوالی تنگه هرمز و بخش هایی از جنوب شرق به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، افزایش ابر، رگبار و رعدو برق و وزش باد پیش بینی می شود.

براساس این گزارش، امروز علاوه بر این نواحی در سواحل شمالی و مناطقی از شمال شرق رگبار و رعدو برق و وزش باد رخ خواهد داد همچنین بارش امروز در استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی، اردبیل و شرق تنگه هرمز و فردا در استان های آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی، اردبیل خواهد بود.

گفتنی است، در این مدت کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر رخ می دهد و طی سه روز آینده دریای خزر و دریای عمان مواج است و همچنین غرب خلیج فارس به سبب وزش باد شدید امروز مواج است.

لازم به ذکر است، وضعیت آب و هوای استان های تهران و البرز امروز، قسمتی ابری و در پاره ای نقاط وزش باد و از بعدازظهر افزایش ابر پیش بینی می شود و همچنین دمای هوا در بیشینه خود به 34 درجه و درکمترین حالت به 21 درجه بالای صفر خواهد رسید.

30 خرداد 1392