h بزرگترین تلویزیون LED جهان 90 اینچی/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بزرگترین تلویزیون LED جهان 90 اینچی/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بزرگترین تلویزیون LED جهان 90 اینچی/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بزرگترین تلویزیون LED جهان 90 اینچی/عکس

بزرگترین تلویزیون LED جهان 90 اینچی/عکس

بزرگترین تلویزیون LED جهان 90 اینچی/عکس

ظهور12 : شرکت شارپ محصولی ارایه کرده است که کارشناسان از آن با نام بزرگترین گیرنده تلویزیونی LED در قاره اروپا یاد می‌کنند.

این گیرنده تلویزیونی Aquos LC-۹۰LE۷۵۷ نام دارد که به اندازه ۹۰ اینچ معادل ۲۲۹ سانتی‌متر ساخته شده و رکورد بزرگترین تلویزیون جهان که پیشتر در اختیار محصول ۸۴ اینچی شرکت ال‌جی بود را شکسته است.

شرکت شارپ تا کنون بر این باور بود که این گیرنده تلویزیونی در اروپا محبوبیت چندانی ندارد و با اینکه بازار تلویزیون‌ها در اروپا پررونق است، تلویزیونی با این اندازه فروش قابل ملاحظه‌ای نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که در حال حاضر تلویزیون‌هایی با نمایشگر بزرگتر از ۵۰ اینچ تنها ۶ درصد مجموع گیرنده‌های تلویزیونی را تشکیل می‌دهند که در بریتانیا فروخته شده است. این طور که مرکز تحقیقاتی GfK اعلام کرده است، این تلویزیون‌های بزرگ در آمریکا محبوبیت بیشتری دارند.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی "سازمان تجهیزات الکترونیکی مصرفی آمریکا"، ۸ درصد تلویزیون‌هایی که در این کشور فروخته می‌شوند بزرگتر از ۶۰ اینچ هستند.

30 خرداد 1392