h نویسنده رمان "تاوان عشق" در گذشت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نویسنده رمان تاوان عشق در گذشت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نویسنده رمان تاوان عشق در گذشت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نویسنده رمان تاوان عشق در گذشت

نویسنده رمان "تاوان عشق" در گذشت

رحیمی با داشتن ۷ کتاب در میان ۴۷ کتاب پرفروش پس از انقلاب ۵۷ در ایران، رکورددار نویسندگان پرفروش است.

به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران، فهیمه رحیمی سحرگاه امروز(28 خرداد) پس از یک دوره بیماری طولانی، دیده از جهان فروبست.

رحیمی با داشتن ۷ کتاب در میان ۴۷ کتاب پرفروش پس از انقلاب ۵۷ در ایران، رکورددار نویسندگان پرفروش است.

رحیمی تجریه کار در زمینه خبرنگاری ورزشی و ادبیات کودکان دارد. نخستین فعالیت ادبی جدی فهیمه رحیمی نوشتن قطعه ای ادبی با عنوان دلم برای پروانه می سوزد در ۹ سالگی بود و اولین کتاب خود را با عنوان بازگشت به خوشبختی در سال ۱۳۶۹ منتشر کرد.

وی ۲۳ عنوان رمان نوشته و منتشر کرده است که بسیاری از آن ها به چاپ ها بالا (بالای ۱۰) رسیده اند. رحیمی ۲۳ اثر برای کودکان نوشته که تا به حال برای چاپ آن ها اقدام نکرده است.

آثار این نویسنده عبارتنداز:

ابلیس کوچک اتوبوس آریانا اشک و ستاره باران بازگشت به خوشبختی (۱۳۶۹) بانوی جنگل پاییز را فراموش کن پریا پنجره تاوان عشق حرم دل خلوت شب های تنهایی خیال تو روزهای سرد برفی زخم خوردگان تقدیر سال هایی که بی تو گذشت شیدایی (آخرین رمانش) عشق و خرافات کوچه باغ یادها ماندانا (ادامه رمان پنجره) هنگامه همیشه با تو آمار و ...

28 خرداد 1392