h زمان توزیع کارت کنکورسراسری ۹۲ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان توزیع کارت کنکورسراسری ۹۲,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان توزیع کارت کنکورسراسری ۹۲,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان توزیع کارت کنکورسراسری ۹۲

زمان توزیع کارت کنکورسراسری ۹۲

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده کارت‌های شرکت در آزمون تمام گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و معارف اسلامی و هنر در مقطع کارشناسی از روز یکشنبه دوم تیر ماه تا روز چهارشنبه پنجم تیر ماه ۹۲ برای مشاهده و پرینت به همراه دفترچه راهنمای شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده کارت‌های شرکت در آزمون تمام گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و معارف اسلامی و هنر در مقطع کارشناسی از روز یکشنبه دوم تیر ماه تا روز چهارشنبه پنجم تیر ماه ۹۲ برای مشاهده و پرینت به همراه دفترچه راهنمای شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی افزود: بدیهی است داوطلبان متقاضی در دو گروه آزمایشی باید علاوه بر کارت شرکت در گروه اصلی بر حسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم نیز اقدام کنند و به همه داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود که مندرجات دفترچه راهنما را که به همراه کارت شرکت در آزمون بر روی سایت قرار داده خواهد شد، دقیقا مطالعه کنند.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش در ادامه خاطرنشان کرد:در این دفترچه کلیاتی در مورد شرکت در آزمون، نحوه علامت‌گذاری در پاسخنامه، تعداد سؤالات، چگونگی حضور در جلسه آزمون، و ... درج شده است.

وی در ادامه گفت:تمام داوطلبان متقاضی باید در تاریخ تعیین شده به سایت مراجعه و با وارد کردن اطلاعات مندرج و کارت اعتباری ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کد رهگیری و شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

توکلی افزود: محل رفع نقص کارت تمام گروه‌های پنج گانه آزمایشی بر مبنای شهرستان محل اقامت فعلی آنها که در بند ۲۷ تقاضانامه به شرح جدول یک و نشانی محل رفع نقص به شرح جدول شماره دو مندرج در اطلاعیه این سازمان در رابطه با توزیع کارت وجود دارد، اعلام شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۲، ۶، ۸، ۹ و ۱۰ (جنس، دین، زبان خارجی امتحان، معلولیت و بهیار) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند، ضروری است از دوشنبه سوم تیرماه تا چهارشنبه پنجم تیرماه از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه عکسدار) شخصا به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط بر اساس جدول شماره ۲ مندرج در اطلاعیه مراجعه و در رابطه با نقص مورد یا موارد مذکور پیگیری‌های لازم را تا قبل از آزمون انجام دهند.

وی افزود: همچنین اگر کارت شرکت در آزمون داوطلبان دارای اشکالاتی مثل فاقد مهر روی عکس یا واضح نبودن عکس باشد ضروری است داوطلب در تاریخ و ساعت‌های مذکور با به همراه داشتن دو عکس ۴*۳، کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصا به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مراجعه و این موضوع را دنبال کنند.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش در ادامه خاطرنشان کرد: اگر شماره داوطلبی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون چه به صورت عددی و چه به صورت حروف ناخوانا باشد، داوطلب ضروری است از روز دوشنبه سوم تیرماه تا چهارشنبه پنجم تیرماه در ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ به نماینده مستقر در حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را دنبال کنند.

وی افزود: داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت سایر موارد مثل مغایرت در اطلاعات بندهای ۱، ۳، ۴، ۷، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۳ می‌توانند طبق دستور‌العمل تا ۱۰ تیرماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ویرایش این موارد مغایرت‌ها را اصلاح کنند.

27 خرداد 1392