h با خرید شامپو پول هایتان را دور نریزید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

با خرید شامپو پول هایتان را دور نریزید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,با خرید شامپو پول هایتان را دور نریزید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,با خرید شامپو پول هایتان را دور نریزید!

با خرید شامپو پول هایتان را دور نریزید!

مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد، ‌استفاده از شامپو هیچ گونه اثر مثبتی برای موها ندارد و در واقع با خرید هر شامپو پولمان را هدر می دهیم.

به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران، چای و دم کرده انواع گیاه ها از شامپو بسیار بهتر است و قادر است چربی های موها را از بین ببرد موها را براق و شاداب کند. دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی 150 مرد و زن دریافتند کسانی که موهای خود را به روش سنتی و با استفاده از گیاه ها تقویت می کنند بسیار بیشتر از کسانی که از شامپوهای شیمیایی برای شستشو موهای خود استفاده می کند از موهای سالم و شادابی برخوردار هستند. بررسی ها نشان می دهند؛ شامپوها همچنین باعث سفیدی زودرس مو می شوند و موها را خشک می کنند و پس از مدتی استفاده طولانی مدت از آنها باعث خشکی پوست کف سر و ریزش مو می شوند اما شستشو و مراقبت موها با دم کرده های گیاهی مانند چای سبز و بابونه طراوت و شاداب موها را برای تمام عمر شما تضمین خواهند کرد.

26 خرداد 1392