h قیمت جدید دلار و سکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت جدید دلار و سکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت جدید دلار و سکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت جدید دلار و سکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری

قیمت جدید دلار و سکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری

قیمت سکه در قرارداد تیرماه نیز از یک میلیون و 321 هزارتومان آخرین روز معامله هفته قبل به یک میلیون و 255 هزارتومان رسید و سکه تحویل مردادماه نیز از یک میلیون و 358 هزارتومان به یک میلیون و 290 هزارتومان معامله شد.

قراردادهای معاملات آتی سکه طلا در بورس کالای ایران در اولین روز هفته جاری با روند کاهشی نزدیک پنج درصد موجب شد تا قیمت سکه تحویل خرداد ماه از یک میلیون و 298 هزارتومان در روز پنج‌شنبه به میانگین یک میلیون و 234 هزارتومان معامله شود.

در این روز و با کاهش قیمت طلا و سکه در بازار غیر رسمی، در بورس کالای ایران نیز قیمت‌ها منفی شد و در اکثر سر رسید‌ها بیش از 50 هزارتومان کاهش قیمت صورت گرفت.

بر همین اساس قیمت سکه در قرارداد تیرماه نیز از یک میلیون و 321 هزارتومان آخرین روز معامله هفته قبل به یک میلیون و 255 هزارتومان رسید و سکه تحویل مردادماه نیز از یک میلیون و 358 هزارتومان به یک میلیون و 290 هزارتومان معامله شد.

امروز بیست و پنجم خردادماه در بازار قیمت ارز و سکه کاهش یافته است و سکه تمام طرح جدید یک میلیون و 252 هزار تومان به فروش رسید.

26 خرداد 1392