h علی کریمی به درخواست همسرش تیم تراکتورسازی را انتخاب کرد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی کریمی به درخواست همسرش تیم تراکتورسازی را انتخاب کرد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی کریمی به درخواست همسرش تیم تراکتورسازی را انتخاب کرد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی کریمی به درخواست همسرش تیم تراکتورسازی را انتخاب کرد!

علی کریمی به درخواست همسرش تیم تراکتورسازی را انتخاب کرد!

ظاهرا علی کریمی به درخواست همسر آذری زبانش تیم تراکتورسازی را برای فصل بعد انتخاب کرد. به گزارش ظهور12 به نقل از شبکه اطلاع رساني دانا،علی کریمی بعد از آنکه پرسپولیس در فینال جام حذفی مقابل سپاهان شکست خورد و قهرمانی را از دست داد از روی عصبانیت و ناراحتی اعلام کرد از فوتبال کناره گیری می کند و آن را به دست غیر فوتبالی ها می گذارد همین سخنان بهانه ای شد که علی دایی راحت او را از پرسپولیس کنار بگذارد و این بازیکن را به تیم دعوت نکند.

بعد از این اتفاق تصور می شد که علی کریمی به یک تیم خارجی برود اما ناگهان او به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست. از نزدیکان کریمی شنیدیم که یکی از مهم ترین دلایلی که علی کریمی تراکتورسازی را انتخاب کرد همسر آذری زبانش است و همسر او نقش مهمی در انتقال علی کریمی به تبریز داشته است و کاپیتان پرسپولیس حرف همسرش را گوش کرده فصل آینده تا در تیم شهرهمسرش تبریز به میدان برود.

26 خرداد 1392