h از ویتامین های اطراف خود غافل نشوید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

از ویتامین های اطراف خود غافل نشوید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,از ویتامین های اطراف خود غافل نشوید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,از ویتامین های اطراف خود غافل نشوید!

از ویتامین های اطراف خود غافل نشوید!

پزشکان به افراد توصیه می کنند تا از منابع طبیعی که در اطراف محل زندگی آنها وجود دارد غافل نشوند زیرا همه آنها می توانند ویتامین باشند.

به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران، یکی از منابع غنی ویتامین در اطراف انسان ها، نور خورشید است که دارای انواع فواید برای بدن انسان است.

گفتنی است یکی از راه های درمان برای بیماران مبتلا به آسم می تواند قرار گرفتن در معرض نور خورشید باشد نور خورشید برای یک بیمار مبتلا به آسم در بعضی موارد حتی از داروهای استروئیدی هم مؤثرتر است.

بررسی ها نشان می دهند افراد مبتلا به آسم دچار مشکل در تنفس هستند آن هم به دلیل اینکه راه تنفس در آنها دچار التهاب و تورم و تنگی می شود اما نور خورشید می تواند این التهاب را برطرف نماید.

بررسی ها نشان می دهند نور خورشید سبب ایجاد تغییرات شیمیایی در بدن می شود که در نهایت باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و جلوی ایجاد عفونت ها را می گیرد.

در حال حاضر انواع داروها برای مبارزه با آسم وجود دارد اما نور خورشید هم می تواند راه گشا باشد.

پزشکان به افراد توصیه می کنند تا خود را از نور خورشید محروم نکنند زیرا نور خورشید برای بدن بسیار مفید است اما افراد به دلیل ترس از سرطان پوست، با انواع روش ها مانند عینک آفتابی و کرم های ضد آفتاب با نور خورشید مبارزه می کنند، پزشکان توصیه می کنند تا در ساعاتی که اوج تابش نور خورشید نیست مانند اوایل صبح افراد حتماً سعی کنند از تابش نور خورشید برروی پوست صورت خود لذت ببرند.

25 خرداد 1392