h تصویر خواهرزن نخست‌وزیر سابق انگلستان در پوشش اسلامی! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تصویر خواهرزن نخست‌وزیر سابق انگلستان در پوشش اسلامی!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تصویر خواهرزن نخست‌وزیر سابق انگلستان در پوشش اسلامی!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تصویر خواهرزن نخست‌وزیر سابق انگلستان در پوشش اسلامی!

تصویر خواهرزن نخست‌وزیر سابق انگلستان در پوشش اسلامی!

تصویر زیر، «لورن بورث» خواهرزن نخست‌وزیر سابق انگلستان را در پوشش اسلامی نشان می‌دهد.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا، «لورن بوث» خواهر «چری بلر» زن «تونی بلر» نخست وزیر سابق انگلیس، روزنامه‌نگار و فعال حقوق بشر که اکنون در شبکه پرس تی وی مشغول فعالیت است، سال 89 در سفر به قم و در بازدید از حرم حضرت فاطمه معصومه (س) اسلام را برگزید.

وی گفته است که اکنون خانه را بدون حجاب اسلامی ترک نمی‏‌کند و هر پنج وعده نماز خود را مرتب به جای می‏‌آورد و گاهی نیز به مسجد نزدیک منزلش می‌رود.

لورن بوث پس از اینکه اسلام آورد، گفت: عجیب‌ترین چیز در این‌باره این است که از وقتی که اسلام آورده‏‌ام حتی نزدیک الکل هم نرفته‌ام؛ در حالی که من پیش از این هر روز یک تا دو لیوان مشروب الکلی مصرف می‏‌کردم.

خواهرزن تونی بلر درباره سفر به قم نیز می‌گوید: کسی نمی‏‌داند در این سفر معنوی بر من چه گذشته است و مرا به کجا خواهد برد.

بیداری این زن تازه‌مسلمان از قبل از ورود به ایران و زمانی آغاز شد که مدت قابل ملاحظه‏‌ای را در فلسطین اشغالی مشغول به کار بود.

25 خرداد 1392