h رییس ستاد انتخابات تهران : مشارکت مردم تاکنون بیشتر از سال 88 بوده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رییس ستاد انتخابات تهران : مشارکت مردم تاکنون بیشتر از سال 88 بوده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رییس ستاد انتخابات تهران : مشارکت مردم تاکنون بیشتر از سال 88 بوده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رییس ستاد انتخابات تهران : مشارکت مردم تاکنون بیشتر از سال 88 بوده است

رییس ستاد انتخابات تهران : مشارکت مردم تاکنون بیشتر از سال 88 بوده است

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا : رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: میزان مشارکت مردم استان تهران تا ساعت 14 ، بیشتر ازمیزان مشارکت مردم این استان در سال 88 در همین ساعت بوده است.

صفرعلی براتلو در استانداری تهران با بیان این مطلب، افزود:‌ با توجه به استقبال مردم استان تهران زمان انتخابات تمدید می‌شود و ما درخواست دو ساعت تمدید را داده‌ایم و ممکن است بازهم این زمان تمدید شود.

وی همچنین با اشاره به این‌که تا دو ساعت پیش دو و نیم میلیون تعرفه در استان تهران برای انتخابات ریاست جمهوری مصرف شده است، اظهار کرد: تا کنون در هیچ شعبه‌ای تعرفه‌ها به پایان نرسیده است و خللی در روند اخذ رای به وجود نیامده است.

براتلو افزود: پیش‌بینی من این است که درصد مشارکت در استان تهران حدود 70 درصد باشد.

رییس ستاد انتخابات استان تهران در ادامه با اشاره به این‌که من از بعضی شعب اخذ رای شهرستان‌های شمیرانات، رباط‌کریم، بهارستان و اسلام‌شهر دیدن کرده‌ام، خاطر نشان کرد: حماسه‌ای که مد نظر رهبری بود شکل گرفته است.

وی ادامه داد: در انتخابات 34 سال گذشته چنین ازدحامی را قبل از ظهر نداشتیم، قطعا طبق دوره‌های گذشته استقبال مردم از حالا به بعد بیشتر هم می‌شود.

وی در پایان با اشاره به این‌که حضور مردم دشمن شکن است، خاطر نشان کرد: نقش صدا و سیما در رسانه‌ها در ایجاد حماسه سیاسی بسیار ویژه و ارزنده است.

24 خرداد 1392