h قولنامه های با نرخهای نجومی در بنگاه های املاک تهران! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قولنامه های با نرخهای نجومی در بنگاه های املاک تهران!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قولنامه های با نرخهای نجومی در بنگاه های املاک تهران!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قولنامه های با نرخهای نجومی در بنگاه های املاک تهران!

قولنامه های با نرخهای نجومی در بنگاه های املاک تهران!

با وجود افزایش قیمتها، بازار اجاره بها در شمال تهران همچنان داغ است و قولنامه ها با نرخهای نجومی در بنگاه های املاک نوشته می‌شود. به گزارش ظهور12 به نقل از خبرنگار مهر، با نزدیک شدن به فصل اجاره بها، بازار برخی از محله های تهران داغ تر از همیشه شده و قولنامه های اجاره با رقم های نجومی نوشته می‌شوند. در این آپارتمانها امکانات و نوع ساخت حرف اول را می زند و لوکس بودن آپارتمان برای آنها در را دراولویت خود قرار می دهند.

این دسته از مستاجران با انتخاب آپارتمان‌هایی که متناسب با خواسته های آنها طراحی شده، پولهای هنگفتی را می پردازند و تمایل به تنوع در واحدهای دلخواه خود را دارند و ترجیح می دهند که چند سال یکبار در خانه جدیدی سکونت داشته باشند.

البته به گفته یکی از مشاوران املاک در شمال تهران، برخی از مستاجران آپارتمانهای بزرگ در شمال تهران به جای پرداخت پول هنگفت برای خرید یک آپارتمان، آن را در کار سرمایه گذاری می کنند؛ به همین جهت اجاره نشینی را به خرید ترجیح می دهند.

وی افزود: برخی از این مستاجران هم در طول سال چندماهی را در خارج از کشور زندگی می کنند؛ بنابراین برای ماه های باقیمانده که به ایران می آیند یک واحد لوکس را اجاره می کنند.

موضوع دیگری که در آپارتمانهای لوکس شمال تهران مورد توجه قرار گرفته می گیر،د تعداد پارکینگ‌ها است به‌طوری‌که برخی از آپارتمانها تا 6 پارکینگ هم دارند بنابراین تعداد زیاد پارکینگ‌ها یکی از دلایلی است اجاره بهای یک واحد را افزایش می دهد.

اجاره بهای برخی از آپارتمان های بالای 200 متر در شمال تهران

براساس گزارش میدانی خبرنگار مهر، یک واحد 200 متری در شریعتی روبروی مترو صدر، 4 خوابه و بازسازی شده با 160 میلیون تومان رهن، و در قیطریه یک واحد 200 متری با 200 میلیون تومان رهن اجاره داده میشود.

برای یک واحد 220 متری در نیاوران، سه خوابه با 200 متر تراس، نوساز با 3 پارکینگ هم 100 میلیون تومان رهن و 7 میلیون تومان اجاره تعیین شده است و واحد دیگری با متراژ 220 متر، 4 خوابه، طبقه 2 با نرخ 50 میلیون تومان رهن و ماهیانه 2 میلیون و 500 هزار تومان اجاره داده میشود.

در ونک، بیژن هم یک واحد 220 متری و سه خوابه با 180 میلیون تومان رهن، اجاره داده می شود و برای یک آپارتمان 285 متری و 4 خوابه در فرمانیه 70 میلیون تومان رهن و 11 میلیون تومان اجاره تعیین شده است. همچنین در زعفرانیه یک واحد 300 متری با 4 خواب و تراس، 450 میلیون تومان رهن داده می شود.

24 خرداد 1392