h جلسه فوری جلیلی ، قالیباف ، ولایتی و رضایی برای اجماع اصولگرایان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جلسه فوری جلیلی ، قالیباف ، ولایتی و رضایی برای اجماع اصولگرایان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جلسه فوری جلیلی ، قالیباف ، ولایتی و رضایی برای اجماع اصولگرایان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جلسه فوری جلیلی ، قالیباف ، ولایتی و رضایی برای اجماع اصولگرایان

جلسه فوری جلیلی ، قالیباف ، ولایتی و رضایی برای اجماع اصولگرایان

جلسه فوری جلیلی ، قالیباف ، ولایتی و رضایی برای اجماع اصولگرایان

به گزارش ظهور12 به نقل از نیک نیوز : یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به یکی از پیچیده ترین رقابت های انتخاباتی بدل شده است .

در حالی که اصلاح طلبان با اجماعی باور نکردنی و هماهنگ با تمام توان و تلاش "حسن روحانی " را به عنوان کاندیدای واحد خود برای پیروزی در این رقابت ها معرفی و "عارف " دیگر کاندیدای اصلاح طلب را مجاب به کناره گیری از این رقابت ها نمودند در این سوی میدان که اصولگرایان قرار دارند اختلاف و تشتت آراء بیداد می کند و به نظر می رسد که خبری هم از وحدت تا پایان این رقابت ها نباشد .

خبر های رسیده به "نیک نیوز " از منابع آگاه حاکی از آن است که به دنبال کناره گیری "عارف " و افزایش آراء روحانی در نظر سنجی های انجام شده تلاش های از سوی برخی بزرگان اصولگرا برای وحدت میان کاندیداهای موجود اصولگرایی در انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است که هر چند تاکنونن به نتیجه عملی منجر نشده است ولی همچنان ادامه دارد .

براساس این گزارش ، جلسه ای هم اکنون با حضور آقایان "قالیباف ، جلیلی ، رضایی و ولایتی " و برخی بزرگان اصولگرایی آغاز شده است .

یک منبع موثق با اعلام این خبر به "نیک نیوز " گفت : این جلسه اندکی پیش آغاز شده و احتمالا تا ساعاتی دیگر هم ادامه خواهد داشت .

وی که خواست نامش فاش نشود افزود : در این جلسه آقایان "قالیباف ؛ ولایتی ، جلیلی و رضایی " حضور دارند هرچند که رضایی اعلام کرده به احترام دعوت بزرگان اصولگرایی در این نشست حاضر شده و هرگز کناره گیری نخواهد کرد .

این منبع آگاه ادامه داد : تلاش بزرگان اصولگرایی برای ائتلاف میان جلیلی ، قالیباف و ولایتی ادامه دارد .

وی تصریح کرد : یکی از پیشنهادات کناره گیری دو نفر براساس نظر سنجی و حضور دو کاندیدای کناره گذاشته شده در کابینه رئیس جمهور اصولگرا بوده است که معلوم نیست مورد توافق آنها قرار گیرد یا خیر !

بهر حال باید منتظر ماند و دید که آیا جلسه آخرین ائتلاف اصولگرایی به نتیجه مشخصی منتهی خواهد شد یا خیر ؟

23 خرداد 1392