h پایان غم انگیز زندگی مرد معتاد با قتل همسرش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پایان غم انگیز زندگی مرد معتاد با قتل همسرش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پایان غم انگیز زندگی مرد معتاد با قتل همسرش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پایان غم انگیز زندگی مرد معتاد با قتل همسرش

پایان غم انگیز زندگی مرد معتاد با قتل همسرش

مرد معتاد پس از قتل همسرش در شرق تهران خودکشی کرد. به گزارش ظهور12 به نقل از خبرنگار مهر، ظهر دیروز پسر نوجوانی در تماس با پلیس از قتل پدر و مادرش در تهران خبر داد.

دقایقی بعد تیمی از ماموران کلانتری 136 فرجام در محل جنایت در خیابان دلاوران، کوچه چهارم شرقی حاضر شدند.

در بررسی های اولیه مشخص شد مرد 43 ساله و همسر 35 ساله اش با ضربه های متعدد چاقو به قتل رسیده اند. پسر این زوج که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در جریان تحقیقات گفت پدر و مادرم از مدتها قبل با هم اختلاف داشتند. پدرم اعتیاد شدیدی به مواد مخدر داشت و همین موضوع اختلاف آنها را تشدید کرده بود. امروز وقتی به خانه آمدم با جسد غرق در خون آنها روبرو شده و موضوع را به پلیس اطلاع دادم.

در ادامه تیمی از کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل جنایت حاضر شده و با بررسی صحنه قتل دریافتند مرد معتاد پس از قتل همسرش دست به خودکشی زده است.

با حضور بازپرس جنایی تهران در محل و انجام تحقیقات مقدماتی اجساد قربانیان برای بررسی علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

22 خرداد 1392