h عارف در صورت صلاحدید محمد خاتمی کنار خواهد رفت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عارف در صورت صلاحدید محمد خاتمی کنار خواهد رفت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عارف در صورت صلاحدید محمد خاتمی کنار خواهد رفت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عارف در صورت صلاحدید محمد خاتمی کنار خواهد رفت

عارف در صورت صلاحدید محمد خاتمی کنار خواهد رفت

یه گزارش ظهور12 به نقل از جهان نیوز : شنیده ها از شیراز حاکی از آن است که محمدرضا عارف تنها کاندیدای اصلاح طلب یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر اثر فشارهای وارده، تا پایان امشب فرصت دارد تا از رقابت انتخابات سال 92 به نفع حسن روحانی انصراف بدهد.

پیش از این فشارها روی گزینه پیشنهادی اصلاح‌طلبان برای کناره‌گیری به سود حسن روحانی بالا گرفته بود که باعث شده بود بارها ستاد انتخاباتی عارف این موضوع را تکذیب و این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری قسم یاد کند که از صحنه انتخابات کنار نخواهد رفت.

ستاد عارف اعلام کرده است که تنها به نظر سید محمد خاتمی توجه خواهد کرد. با این حال به نظر می‌رسد طیف اصلاح‌طلبانی که تحت تاثیر جریان کارگزاران قرار دارند، توانسته‌اند نظر خود را برای کناره‌گیری مرد شماره 2 اصلاحات به کرسی بنشانند.

غلامحسین کرباسچی هم ساعاتی پیش از شکل‌گیری این ائتلاف خبر داده بود.

برخی بر این باورند که حسن روحانی، نماینده جریان کارگزاران بوده و نمی‌توان از او به عنوان یک اصلاح‌طلب یاد کرد.

محمد رضا عارف در مناظره‌های سه‌گانه تلویزیونی، با تمام وجود از جریان اصلاحات و اصلاح‌طلبی دفاع کرد و باعث شد هواداران و طرفداران این جریان به زنده شدن مجدد جریان اصلاحات امیدوار شوند.

21 خرداد 1392