h دستگیری کارمند متخلف در تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری کارمند متخلف در تهران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری کارمند متخلف در تهران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری کارمند متخلف در تهران

دستگیری کارمند متخلف در تهران

کارمند متخلفی که به خاطر اختلاف حساب بانک داده های موسسه آموزشی را حذف کرده بود در تحقیقات پلیس فتا پایتخت شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ظهور12 به نقل از  خبرنگار مهر، 14اردیبهشت ماه امسال مرد جوانی با مراجعه به پلیس فتا در شکایتی خود را مدیر یک موسسه آموزشی و خدماتی بزرگ معرفی کرد و مدعی شد فردی با دسترسی غیرمجاز به داده های این موسسه با هک کردن اقدام به از بین بردن اطلاعات کرده و خسارت هنگفتی را به این موسسه وارد کرده است.

این مرد که خود را "محمد. ب" معرفی کرده بود ادامه داد که اطلاعات دیگر قابل بازگشت نیست و این باعث بی آبرو و اعتبار شدن موسسه شده است.

در ادامه ماموران پلیس فتا در تحقیقات بیشتر به صحت گفته های مدیر موسسه رسیدند و مشخص شد فرد یا افرادی با از بین بردن سیستم پشتیبانی و حذف اطلاعات باعث وارد آمدن خسارت به موسسه آموزشی شده اند.

ماموران پس از تجمیع اطلاعات و اقدام فنی به یکی از کارکنان موسسه مظنون و روز دوازدهم خرداد او را برای بازجویی به پلیس احضار کردند. پسر جوان به نام شاهین وقتی در برابر ماموران قرار گرفت به هک کردن و از بین بردن اطلاعات شرکت اعتراف کرد و در بازجویی ها گفت: از مدتی قبل با مدیر موسسه دچار اختلاف حساب و خصومت شخصی شدیم. از همان زمان کینه او را به دل گرفتم تا توانستم در یک فرصت مناسب با به دست آوردن رمز عبور 16 رقمی اطلاعات سیستم را پاک کنم.

سرهنگ محمد مهدی کاکوان رئیس پلیس فتا تهران با اعلام این خبر به مهر گفت: متهم پس از اعتراف به جرمش و تکمیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

20 خرداد 1392