h علت تغییرات در فصل سوم شام ایرانی چیست ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علت تغییرات در فصل سوم شام ایرانی چیست ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علت تغییرات در فصل سوم شام ایرانی چیست ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علت تغییرات در فصل سوم شام ایرانی چیست ؟

علت تغییرات در فصل سوم شام ایرانی چیست ؟

علت تغییرات در فصل سوم شام ایرانی چیست ؟

ظهور12 : در مورد علت واگذاری کارگردانی این مجموعه که دو فصل قبلی آن توسط بیژن بیرنگ تهیه شده بود گفته می شود که شرکای وی قصد واگذاری امتیاز این کار را داشتند و در نهایت محمد شایسته این امتیاز را از وی خریداری کرد.

بيرنگ خود معتقد است ايده آلهاي مجموعه را در سري اول به بالاترين حد رسانده است. اما مساله در اين است که درگيري بيرنگ در پروژه هاي ديگر سبب ساز آن شد که هم او به عنوان خالق اثر و هم موسسه «سينما۲۴» به عنوان تهيه کننده در قراردادي رسمي پروژه را به محمد شايسته واگذار کند. سری های جدید مجموعه به سرعت تولید شد و حتی به گفته محمدشایسته در انبار شرکت تولید کننده نگهداری می شود و بعد از انتخابات نیز قسمت های بعدی به بازار خواهد آمد.

اما واقعیت این است که مردم سری‌های قبلی این مجموعه را دوست داشتند.بفرمایید شام ایرانی پروژه موفقی به شمار می‌رفت و حتی توانست با فروش خوبی هم روبه‌رو شود اما در قسمت‌های جدید که کاملا با "شام ایرانی" قبلی تفاوت دارد، یک ساختار جدید دنبال شده است.در این مجموعه جدید بر خلاف کار قبلی هیچ راوی‌ای وجود ندارد و به غیر از چهار نفر هیچ شخص دیگری جلوی دوربین قرار نمی‌گیرد. به نوعی تمام صحنه‌ها واقعی است و هر آنچه که شما در این کار می‌بینید در جلوی دوربین اتفاق افتاده است.

در زمانی که بازیگران مشغول آشپزی هستند سوالاتی به صورت تکست روی تصویر از آنها پرسیده می‌شود که بیشتر مربوط به بیوگرافی آنها است. این هم از ویژگی‌های قسمت جدید است که چندان جالب نیست و کار را به سمت کسل کننده تر شدن پیش می برد.حتی در کامنت هایی که در زیر خبر تغییر عوامل بفرمایید شام ایرانی توسط مخاطبان نوشته شده است اکثرا به کسل کننده بودن و افت کیفیت این مجموعه اذعان دارند.

20 خرداد 1392