h هندی ها ایده فیلم آتش بس را از تهمینه میلانی خریدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هندی ها ایده فیلم آتش بس را از تهمینه میلانی خریدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هندی ها ایده فیلم آتش بس را از تهمینه میلانی خریدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هندی ها ایده فیلم آتش بس را از تهمینه میلانی خریدند

هندی ها ایده فیلم آتش بس را از تهمینه میلانی خریدند

به گزارش ظهور12 به نقل از ایمنا،تهمیه میلانی در این رابطه گفت: دیداری با یکی از کارگردانان هندی داشتیم و ایشان کاملا درباره‌ی کار توضیح دادند و علاقه‌مند هستند، بحث کودک درون که موضوع اصلی «آتش‌بس» است در هند راه بیفتد.

وی ادامه داد: امتیاز این کار کاملا خریداری شد و قراردادی منعقد گردید که این اتفاق امیدوارکننده‌ای است و قرارشد فیلم مانند نسخه‌ی ایرانی‌اش در هند ساخته شود و در تیتراژ نیز عنوان شود کار بر اساس فیلم «آتش بس» ساخته شده است.

این کارگردان احتمال داد فیلم «سوپراستار» هم در سینمای هند ساخته شود.

تهمینه میلانی که چند سال قبل قرار بود خودش «آتش بس» را در سینمای هند بسازد درباره‌ی اینکه چرا کارگردانی این فیلم را انجام نمی‌دهد، گفت: بحث ساخت فیلم توسط خودم کاملا متفاوت بود که آن زمان به دلیل شرایط کاری انصراف دادم و در حال حاضر موضوع توسط کمپانی دیگری پیگیری می شود و ارتباطی به آن زمان ندارد.

میلانی درباره‌ی فعالیت‌های این روزهایش گفت: در این روزها که اجبارا فعالیت فیلم‌سازی ندارم بعد از ۲۵ سال دوباره به نقاشی رو آوردم و امیدوارم در سال آینده بتوانم یک نمایشگاه نقاشی برگزار کنم.

«آتش بس» با بازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار در سینماهای ایران به فروش خوبی دست یافت.

20 خرداد 1392