h تیم ملی با لباس سفید مقابل لبنان به میدان خواهد رفت/زمان و مکان بازی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تیم ملی با لباس سفید مقابل لبنان به میدان خواهد رفت/زمان و مکان بازی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تیم ملی با لباس سفید مقابل لبنان به میدان خواهد رفت/زمان و مکان بازی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تیم ملی با لباس سفید مقابل لبنان به میدان خواهد رفت/زمان و مکان بازی

تیم ملی با لباس سفید مقابل لبنان به میدان خواهد رفت/زمان و مکان بازی

به گزارش ظهور12 به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این نشست که با حضور کادر سرپرستی دو تیم، داوران، ناظران و دیگر مسئولان برگزاری بازی، برگزار شد، ضمن اینکه درباره مسایل مختلف بازی بحث و بررسی شد و مقرر شد که ایران در بازی مقابل لبنان، سفید بپوشد و تیم لبنان هم در بازی فردا، قرمزپوش خواهد بود.

دروازه بان ایران با پیراهن و شورت وجوراب مشکی و دروازه بان لبنان پیراهن و شورت و جوراب قرمز خواهد پوشید.

دیدار تیم های ایران و لبنان ساعت ۲۰ به وقت تهران روز سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۲ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

تیم داوری از ژاپن بازی را قضاوت خواهند کرد. توما ماساکی داور وسط و اوتسوکا هاروهیرو و یاگی آکانه از ژاپن کمک داوران دیدار ایران و لبنان خواهند بود. همچنین داور چهارم بازی ایدا جامپی از کشور ژاپن است. ناظر داوری بازی علی بوجسیم المحمد از کشور امارات و ناظر بازی عبدالغفور عبدالحامد از کشور مالدیو انتخاب شده اند.

هتل محل اقامت ناظران و داوران، هتل اسپینانس و هتل محل اقامت تیم ملی لبنان، هتل استقلال است. تیم ملی ایران هم در هتل آزادی اقامت دارد.

20 خرداد 1392