h شکستن حریم خصوصی دختر شیرازی! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شکستن حریم خصوصی دختر شیرازی!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شکستن حریم خصوصی دختر شیرازی!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شکستن حریم خصوصی دختر شیرازی!

شکستن حریم خصوصی دختر شیرازی!

اختلاف خانوادگی در شیراز موجب هک ایمیل دخترجوان شد.

به گزارش ظهور12 به نقل از سرویس«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرهنگ حسینی در این باره گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده مبنی بر هک ایمیل دختری در شیراز و شکستن حریم خصوصی وی، کارشناسان تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی در تشریح این خبر گفت: بنابر اظهارات شاکیه فردی ناشناس با دسترسی به اطلاعات موجود در ایمیل وی و همچنین ارسال ایمیل‌های شخصی او به اقوام و آشنایان، موجب هتک حیثیت او و خانواده‌اش شده است.

رییس پلیس فتای فارس افزود: پس از انجام تحقیقات متهم که از اقوام شاکیه بود، شناسایی و به این یگان احضار شد، وی ضمن اقرار به ارتکاب عمل مجرمانه‌اش، اعتراف کرد چندی پیش به درخواست شاکیه این ایمیل را ساخته و رمزهای آن را برای خودم یادداشت کردم و با هدف انتقامجویی از اطلاعات بدست آمده سوءاستفاده کردم.

وی هشدارداد: به هیچ عنوان رمزهای کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و حتی‌الامکان از ارسال اطلاعات خصوصی از طریق ایمیل یا انتشار در شبکه‌های اجتماعی (حتی صفحه خود) خودداری کنید.

20 خرداد 1392