h بمناسبت هفته صنایع دستی:بازدید از موزه‌ها یک هفته رایگان شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بمناسبت هفته صنایع دستی:بازدید از موزه‌ها یک هفته رایگان شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بمناسبت هفته صنایع دستی:بازدید از موزه‌ها یک هفته رایگان شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بمناسبت هفته صنایع دستی:بازدید از موزه‌ها یک هفته رایگان شد

بمناسبت هفته صنایع دستی:بازدید از موزه‌ها یک هفته رایگان شد

بازدید از تمام موزه ها و کاخ موزه های ایران و تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی به مناسبت فرارسیدن هفته صنایع دستی از روز شنبه هجدهم تا روز جمعه 24 خرداد ماه رایگان اعلام شد. به گزارش ظهور12 به نقل از مهر، بازدید از تمام موزه ها و کاخ موزه های ایران به مناسبت فرارسیدن هفته صنایع دستی رایگان شد.

بازدید از تمام موزه ها و کاخ موزه های ایران و تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی به مناسبت فرارسیدن هفته صنایع دستی از روز شنبه هجدهم تا روز جمعه 24 خرداد ماه رایگان اعلام شد.

با تصویب هیات وزیران، نرخ بلیت اماکن تاریخی در سال 92 گران شد و بازدید از موزه های ایران طبق نرخ جدید برای گردشگران ایرانی دو هزار تومان و برای گردشگران خارجی 15 هزار تومان شده است. این درحالی است که پیش از این نرخ بلیت بسیاری از موزه ها برای گردشگر داخلی و خارجی 500 تومان و در برخی دیگر از اماکن حداکثر هزار تومان بود.

19 خرداد 1392