h رقابت داماد و مادرزن در انتخابات شوراها! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رقابت داماد و مادرزن در انتخابات شوراها!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رقابت داماد و مادرزن در انتخابات شوراها!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رقابت داماد و مادرزن در انتخابات شوراها!

رقابت داماد و مادرزن در انتخابات شوراها!

با آغاز تبلیغات رسمی کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در شهر مرند، کاندیداها با مراجعه به ستادهای سایر کاندیداها و حضور در ستاد تبلیغات برای رقبای خودشان آرزوی موفقیت می‌کنند. به گزارش ظهور12 به نقل از فارس، این روزها در کنار تنور داغ انتخابات ریاست دولت، انتخابات شوراها نیز در حال برگزاری است و با توجه به ماهیت محلی انتخابات، حساسیت‌های بومی و محلی مورد توجه خاص قرار گرفته، اما متأسفانه گرایش به شعارهای دور از ذهن و خارج از مسئولیت شوراها موجب آسیب به تبلیغات شده است.

این در حالی است که برخی از این کاندیداها وقتی مردم را توسط طرفداران خودشان به ستاد دعوت می‌کنند، طوری مردم را در آغوش می‌گیرند که گویی از سفر حج برگشته و یا سال‌هاست که وی را می‌شناسد و با الفاظ قربان قدم‌هایت و خوش آمدی، شیرینی و شربت پخش می‌کنند.

خبر دیگر از کاندیداهای شورای شهر مرند اینکه در بین کاندیداها پدر، پسر، داماد و مادرزن هم دیده می‌شود که ستاد تبلیغاتی مشترکی دایر کرده‌اند و چنین القا می‌کنند که وحدت ما ارثی بوده و از خانواده سرچشمه می‌گیرد.

جالب اینکه یکی از کاندیداهای شهر مرند که از مسئولان یکی از ادارات بوده و حالا بازنشسته شده، اقدامات دوران ریاست خودش را به عنوان گزارش کار در یک صفحه چاپ کرده و همراه یک کارت رنگی شبانه به منازل می‌اندازد.

در این نوع تبلیغات عنوان شده که در زمان اینجانب فلان محله واگذاری زمین موقوفه برای ساخت مدرسه و احداث کتابخانه، همکاری با هیئت امنای مساجد برای بازسازی قلعه تاریخی مرند که متأسفانه به حال خود رها شده و محل چراگاه احشام شده بود، خلاصه ساخت چند مسجد بین راهی انجام شده، در آخر هم نوشته شده که باید انسان بودن، پاک بودن و در اندیشه دیگران بودن وظیفه باشد.

امروز نماز جمعه مرند برخلاف هفته‌های گذشته پررفت و آمد بود، چراکه هم خود کاندیداها آمده بودند و هم چند نفر از هوادارنشان.

و در آخر اینکه عنوان می‌دارند فدایت شوم، در خدمتتان هستیم، در انتخابات بنده حقیر و خدمتگزار را فراموش نکنید.

18 خرداد 1392