h رونمایی از iOS 7 اپل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رونمایی از iOS 7 اپل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رونمایی از iOS 7 اپل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رونمایی از iOS 7 اپل

رونمایی از iOS 7 اپل

کنفرانس سالانه اپل 10 ژوئن 2013 برگزار می‌شود و کارشناسان از هم‌اکنون پیش‌بینی کرده‌اند که در این گردهمایی موسوم به WWDC نسخه جدید سیستم‌عامل موبایلی این شرکت معرفی شود. به گزارش ظهور12 به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، شرکت اپل برای برگزاری همایش بزرگ WWDC 2013 مرکز Moscone در شهر سانفرانسیسکو را تزیین کرده و روی تمام بنرهای نصب شده در آن عدد "7" به چشم می‌خورد. این اتفاق تایید می‌کند که شرکت اپل قصد دارد نسخه آتی سیستم‌عامل موبایلی خود را با نام iOS 7 معرفی کند.

علاوه بر این، مرکز GFXBench به تازگی با انتشار اخباری در مورد iOS 7 تایید کرده است که این سیستم‌عامل موبایلی وجود خارجی دارد و شرکت اپل به‌زودی از آن رونمایی می‌کند.

نسخه جدید سیستم‌عامل iOS به طور ویژه در بخش رابط کاربری دچار تحول شده است و برخلاف نسخه‌های قبلی که تمام آیکون‌ها به صورت برجسته و حجم دار نمایش داده می‌شوند، به صورت تخت و تک‌بعدی طراحی شده است.

ابزار ویژه iOS برای کنفرانس WWDC 2013 از هم‌اکنون برای بارگذاری روی دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل اپل عرضه شده است تا کاربرا

18 خرداد 1392