h دستگیری مامور قلابی پارک های تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری مامور قلابی پارک های تهران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری مامور قلابی پارک های تهران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری مامور قلابی پارک های تهران

دستگیری مامور قلابی پارک های تهران

مامور قلابی که از دختران و پسران در پارک های جنوب تهران سرقت می کرد پس از دستگیری به دهها فقره دزی اعتراف کرد. به گزارش ظهور12 به نقل از خبرنگار مهر چندی قبل دختر جوانی با مراجعه به ماموران کلانتری نازی آباد با طرح شکایتی گفت: دیروز همراه دوستانم برای تفریح به پارکی در جنوب تهران رفته بودیم که مردی در حالی که بیسیم در دست داشت به سمت من آمد و مدعی شد به خاطر اینکه حجاب مناسبی ندارم باید اموالم را روی صندلی پارک قرار دهم. او سپس هرچه همراهم بود را برداشت و گفت فردا برای پیگیری موضوع به اداره آگاهی بروم. روز بعد وقتی برای پیگیری موضوع به اداره آگاهی رفتم متوجه شدم متهم به دروغ خود را مامور پلیس معرفی کرده و به این شیوه از من سرقت کرده است.

در حالی که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مامور قلابی ادامه داشت چند شکایت مشابه دیگر از سوی دختران و پسران جوان مطرح شد که بررسی ها نشان داد متهم طعمه های خود را در پارک های جنوبی تهران شناسایی و از آنها سرقت می کند.

در ادامه چند تیم از ماموران در پارک های محل وقوع جرم مستقر شده و پس از چند روز تعقیب و مراقبت نامحسوس متهم را شناسایی و دستگیر کردند. در بازرسی از او نیز یک عدد تیغ موکت بری ، اسپری اشک آور ، بی سیم قلابی و مدارک جعلی کشف شد.

با انتقال متهم 21 ساله به نام انابه به پایگاه هفتم پلیس آگاهی مشخص شد او از مجرمان سابقه دار است که تاکنون 3 بار به اتهام اخاذی ، کلاهبرداری و جعل دستگیر و روانه زندان شده است.

مرد تبهکار در ادامه بازجویی ها به دهها فقره سرقت از دختران و پسران جوان در پارک های جنوب تهران اعتراف کرد که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

18 خرداد 1392