h محمد غرضی خواستار برگزاری یک مناظره دیگر شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

محمد غرضی خواستار برگزاری یک مناظره دیگر شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,محمد غرضی خواستار برگزاری یک مناظره دیگر شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,محمد غرضی خواستار برگزاری یک مناظره دیگر شد

محمد غرضی خواستار برگزاری یک مناظره دیگر شد

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا پسر محمد غرضی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: آقای غرضی جهت آشنایی بیشتر مردم با کاندیداها از رسانه ملی درخواست برگزاری مناظره‌ دیگری را کرده است.

سیدمحمدزهیر غرضی در جمع خبرنگاران با بیان این که مناظره‌های تاکنون برگزار شده باعث آشناتر شدن مردم با کاندیداها شده است، خاطر نشان کرد: تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فرصت یک هفته ای باقی است و اینگونه به نظر می‌رسد که این سه مناظره برگزار شده به اندازه کافی مفید نبودند، لذا آقای غرضی درخواستی مبنی بر برگزاری یک مناظره دیگر با سایر کاندیداها را به رسانه ملی ارائه کرده‌اند.

وی افزود: رسانه ملی در پاسخ به درخواست غرضی اعلام کرده است که تاکنون آقایان جلیلی و قالیباف نیز درخواست برگزاری مناظره چهارم را داشته‌اند.

نماینده رسانه‌ای غرضی با بیان این‌که آقای غرضی برای هر مناظره دیگری آمادگی لازم را دارد، گفت: رسانه ملی به ما اعلام کرده است که تا روزها آتی خبر امکان برگزار شدن مناظره دیگر را خواهد داد به همین خاطر ما برنامه دیدار آقای غرضی با علما و همچنین مردم رشت که قرار بود فردا برگزار شود را لغو کرده‌ایم.

پسر غرضی در پاسخ به این سوال که چرا آقای غرضی سفرهای استانی را در برنامه‌های انتخاباتی خود قرار نداده‌اند، خاطر نشان کرد: آقای غرضی در زمان وزارت خود در وزارتخانه‌های نفت‌ و پست و تلگراف و همچنین در دوران ریاست در سازمان مهندسی به تمام استان‌ها و شهرستان‌های کشور سفر داشته‌اند.

وی افزود: آقای غرضی از طریق صدا و سیما به همه منازل سفر کرده‌اند و مردم نیز با ایشان آشنایی کامل را دارند، لذا در برنامه های آقای غرضی به جز سفر به اصفهان زادگاهشان که به درخواست مردم این شهر انجام خواهد گرفت سفر دیگری را در برنامه‌های خود قرار نداده است.

18 خرداد 1392