h شیرینی : تاکتیک قاسم دهنوی قرارداد با ۱۶ تیم لیگ برتری است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شیرینی : تاکتیک قاسم دهنوی قرارداد با ۱۶ تیم لیگ برتری است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شیرینی : تاکتیک قاسم دهنوی قرارداد با ۱۶ تیم لیگ برتری است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شیرینی : تاکتیک قاسم دهنوی قرارداد با ۱۶ تیم لیگ برتری است

شیرینی : تاکتیک قاسم دهنوی قرارداد با ۱۶ تیم لیگ برتری است

سعید شیرینی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره آخرین شرایط قاسم دهنوی اظهار داشت: ما با قاسم دهنوی قراردادی مشروط داریم اما از آن کوتاه نمی‌آییم حتی اگر تا پای محرومیت دهنوی هم پیش برویم.

وی افزود: در ذات و شخصیت من نیست که دنبال تخریب کسی باشم اما ظاهرا امضای قرارداد داخلی با 16 تیم لیگ برتری تاکتیک دهنوی در فصل نقل و انتقالات شده است. اما این بار این بازیکن شوخی بدی را با محبوب‌ترین تیم آسیا انجام داده است و باید تاوان سختی را پس بدهد.

سرپرست قرمزپوشان خاطرنشان کرد: ما در قرارداد داخلی‌مان با دهنوی که از لحاظ قانونی مو لای درز آن نمی‌رود بندی گنجاندیم که در صورت عدم پایبندی به این قرارداد او باید رقم سنگینی را به عنوان ضرر به پرسپولیس بدهد.

وی تاکید کرد: البته به نظر می‌رسد این پول‌ها برای سپاهانی‌ها پول نباشد ولی همیشه هم نمی‌شود کارها را با پول پیش برد و مطمئن باشید مقابل بی‌قانونی خواهیم ایستاد و بابت این موضوع شکایت خواهیم کرد.

18 خرداد 1392