h نگاه چپ پسر جوان را پای چوبه دار برد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نگاه چپ پسر جوان را پای چوبه دار برد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نگاه چپ پسر جوان را پای چوبه دار برد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نگاه چپ پسر جوان را پای چوبه دار برد!

نگاه چپ پسر جوان را پای چوبه دار برد!

پسر جوان که به خاطر نگاه چپ در جریان یک درگیری مرتکب قتل شده بود با حکم قضات دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد.

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرنگار مهر، در این پرونده بهزاد متهم است در تاریخ 26 دی ماه سال 90 در جریان یک درگیری دسته جمعی پسر جوانی به نام حمید را با ضربه قمه به قتل رسانده است.

جلسه محاکمه متهمان پرونده هفته گذشته در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد که در ابتدای جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده بهزاد 23 ساله متهم به مباشرت در قتل، شرکت در نزاع دسته جمعی و شرب خمر در تاریخ 26 دی ماه سال 90 در خیابان جمهوری می باشد. همچنین آرش 29ساله متهم به مشارکت در نزاع، شرب خمر، تخریب خودرو، مجتبی 20 ساله متهم به مشارکت در نزاع، شرب خمر، ارسلان 22 ساله متهم به مشارکت در نزاع و همچنین مهدی معروف به مهدی روباه متهم به مشارکت در نزاع می باشند. با توجه به اعترافات متهمان و بازسازی صحنه جرم از سوی آنها برای تمام متهمان حاضر در این پرونده تقاضای مجازات قانونی دارم.در ادامه اولیای دم مقتول با حضور د ر جایگاه خواستار قصاص قاتل فرزند خود شدند.

قاضی عزیز محمدی رئیس شعبه 71 دادگاه کیفری نیز با تفهیم اتهام به بهزاد از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم به قتل با قبول اتهاماتش اظهار داشت: روز حادثه 3 لیتر مشروبات الکلی خورده بودم و حالت عادی نداشتم. دعوای اصلی میان آرش و مهدی بود و من به واسطه این دعوا وارد درگیری شدم. با یکی از دوستان مقتول درگیر شده بودم که حمید- مقتول- از پشت سر با ساطور به طرفم حمله کرد من هم با قمه این که همراهم بود یک ضربه به پهلوی او زدم. بعد هم مهدی سوار ماشین زانتیا شد و به شدت با من تصادف کرد به طوری که در اثر آن هر دو پایم شکست.

در ادامه دیگر متهمان پرونده در جایگاه حاضر شده و به تشریح روز حادثه پرداختند.

پس از آخرین دفاعیات متهمان و وکیل مدافع آنها قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شده و بهزاد را به قصاص، حبس و تحمل شلاق محکوم کردند. دیگر متهمان این پرونده نیز به حبس و شلاق محکوم شدند.

18 خرداد 1392