h نامه بازیکنان تیم ملی خطاب به ملت ایران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نامه بازیکنان تیم ملی خطاب به ملت ایران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نامه بازیکنان تیم ملی خطاب به ملت ایران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نامه بازیکنان تیم ملی خطاب به ملت ایران

نامه بازیکنان تیم ملی خطاب به ملت ایران

به گزارش ظهور12 به نقل از سایت رسمی فدراسیون، متن اطلاعیه به شرح زیر است: منت خدای را عزوجل که در آستانه مبعث رسول اکرم (ص) که پیام آور صلح و دوستی و یکرنگی بشریت است، پیروزی دیگر را شاهد بودیم که جز با همدلی، هماهنگی و دوستی به بار نمی‌نشست.

و باز هم سه شنبه ای دیگر که بازهم همه با هم بودیم و تقدیر چاره ای جز نوشتن با قلم سپید را متصور نبود و تجلی لحظات یکرنگی و در کنار هم بودن به پیروزی بر حریفی انجامید که با همه امکانات و حیل به مصاف «ما» آمده بود، دریغ که نمی دانست که اگر من و تو، «ما» شویم دیگر رقیبی را هماورد نخواهیم یافت.

فدراسیون فوتبال، کادر فنی و ملی پوشان تیم ملی بر آن شدند تا به پاس این همه یکرنگی، سپاسی جانانه داشته باشند از همه کسانی که به کنارمان آمدند و در وقت سختی تنهایمان نگذاشتند و خواستند تا «ما» شدن را معنایی دوباره کنیم. مسئولان وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر که آمدند و بودند در زمان سختی و پیشکسوتانی که پیش و پس از رویارویی تاریخی در کنارمان بودند و رسانه هایی که سرود همدلی را نوشتند و ملتی که در همه جا و یک دل و یک نوا دعایمان کردند.

اما گویا همه همدلی هایمان را سه شنبه شب‌ها رقم می زنند و دوباره در شامگاه سه‌شنبه بیست و یک خرداد ماه باید و به ناچار یکدل شویم و سرودی بسراییم تا پژواک صدایمان چون فریادی توفنده در آزادی بپیچد، آنچنان که دلشوره ها به آرامش بدل شود و امیدوارتر از گذشته از آستانه بگذریم.

از همه ملت عزیز، همه بزرگان، پیشکسوتان و مسئولان می خواهیم که تنهایمان نگذارند و بیایند تا باز «ما» شویم و با دعای شما و همت جوانانتان ترانه پیروزی را بر بلندای ایران عزیز بسراییم و سه شنبه شبی دیگر با هم باشیم و دوباره در سکوهایی که یادآور خاطرات خوبمان است، بازهم یکی شویم و به شکرانه پیروزی دیگر شادی را به خانه همه مردم بیاوریم. انشالله

17 خرداد 1392