h جدیدترین فیلم منتشرشده از تظاهرات در ترکیه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جدیدترین فیلم منتشرشده از تظاهرات در ترکیه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جدیدترین فیلم منتشرشده از تظاهرات در ترکیه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جدیدترین فیلم منتشرشده از تظاهرات در ترکیه

جدیدترین فیلم منتشرشده از تظاهرات در ترکیه

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرآنلاین، تظاهرات ترکها امشب وارد هفتمین روز خود شد، معترضان با برپایی چادر در میدان تقسیم در انتظار بازگشت نخست وزیر به سر می برند، تحلیلگران بر این عقیده هستند که با بازگشت اردوغان اعتراضات وسعت بیشتری پیدا خواهد کرد زیرا که نخست وزیر ترکیه امروز در کنفرانس خبری درتونس اعلام کرده است که به طرح خود ادامه می دهد و این مساله باعث خشم بیشتر معترضان شده است.

...

دانلود فیلم

همچنین اردوغان در ادامه گفت که آنها از طرف تروریست ها حمایت می شوند هفت خارجی که گفته می شود در این نا آرامی ها شرکت داشتند دستگیر شده اند.

اردوغان در آخرین روز سفر خود به آفریقای شمالی که تحت الشعاع نا آرامی در کشورش قرار گرفت در تونس به خبرنگاران گفت: در بین معترضان ، افراطی هایی هستند که برخی از آنان در تروریسم دخالت داشتند.

وی افزود : هواداران این سازمان تروریستی در میدان تقسیم استانبول مرکز اصلی اعتراضات حضور داشتند.وی ملیت هیچیک از این خارجی ها و محل و زمان دستگیری آنها را مشخص نساخت ولی دیپلمات بودن آنها را تکذیب کرد.

نخست وزیر ترکیه گفت: تحقیقاتی برای مشخص کردن نحوه مشارکت آنها در خشونت ها در جریان است.بنا بر این گزارش با این تفاصیر خشم ترکها فروکش نکرده است و به جمعیت آنها همچنان اضافه میشود تصاویری که از نظر به طور زنده از خبرگزاری رویترز در حال پخش است.

17 خرداد 1392