h ارئه 5 محصول جدید سایپا به بازار - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ارئه 5 محصول جدید سایپا به بازار,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ارئه 5 محصول جدید سایپا به بازار,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ارئه 5 محصول جدید سایپا به بازار

ارئه 5 محصول جدید سایپا به بازار

خودروهای تیبا هاچ بک، وانت سایپا 151، خودرو B90، وانت دوکابینه ریچ و محصولات ایکس 100 AMT در سال جاری به تولید انبوه خواهند رسید. به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران، گروه خودروسازی سایپا در سال جاری 5 محصول جدید به بازار ارائه خواهد داد.

بر این اساس؛ خودروهای تیبا هاچ بک، وانت سایپا 151، خودرو B90، وانت دوکابینه ریچ و محصولات ایکس 100 AMT در سال جاری به تولید انبوه خواهند رسید.

بر اساس این گزارش؛ گروه خودروسازی سایپا در راستای منویات مقام معظم رهبری و با رویکرد خلق حماسه اقتصادی در حوزه صنعت بویژه در صنعت خودروسازی، تولید انبوه خودرو تیبا 2 را در سالن تازه تاسیس آن با امکانات و تکنولوژی های فوق پیشرفته آغاز کرد.

این پروژه باهمت کارشناسان، مدیران و صنعتگران گروه خودروسازی سایپا به مرحله تولید آزمایشی رسیده است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، خودرو تیبا 2 (تیبا هاچ بک) تا تیرماه سال جاری به تولید انبوه خواهد رسید.

در این خصوص ناصر آقامحمدی قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول اظهار داشت: سال 92 سالی پرمحصول با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بر روی تحقیق و توسعه در سایپا است به‌گونه‌ای که با انجام مطالعات گسترده قصد داریم سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را در حوزه نوآوری انجام داده و سبد محصولات خود را تا پایان سال ارتقاء دهیم.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در زمینه ظرفیت‌سازی و توسعه خطوط تولید در گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: عزم سایپا برای انتقال سرمایه‌گذاری‌ها به حوزه تحقیق و توسعه و نوآوری جدی بوده و تلاش می‌کنیم در فعالیت مجموعه‌های دانش بنیان و مهندسی در سایپا رونق ایجاد کنیم.

مدیرعامل شرکت سایپا کاشان تلاش برای تولید و عرضه محصول با استفاده از نام و برند تجاری سایپا را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: تلاش می‌کنیم ضمن همکاری با شرکت‌های معتبر خارجی در زمینه عرضه محصولات جدید، مطابق با نیاز و ذائقه مشتریان و همچنین دانش روز، سهم بازار داخلی و خارجی خود را با تکیه بر برند و نشان تجاری سایپا افزایش دهیم.

وی سرمایه‌گذاری در زمینه تحقیق و توسعه را برنامه‌ای زیربنایی برای اعتلای گروه سایپا در آینده عنوان کرد و گفت: اساس کار هر صنعتی تحقیق و توسعه است و هنگامی که ما با این دیدگاه برنامه‌ریزی کنیم، آینده گروه خودروسازی سایپا بسیار روشن و امیدوارکننده خواهد بود.

آقامحمدی از برنامه‌ریزی برای ایجاد دو پلت‌فرم جدید در سایپا خبر داد و تصریح کرد: مطالعات لازم برای ایجاد دو پلت‌فرم جدید و تولید سه خودرو با نام و برند سایپا در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه‌های زمان بندی شده از اوایل سال 94 این محصولات تولید و عرضه خواهند شد. وی همچنین ایجاد ظرفیت تولید محصولات جدید در شرکت‌های سایپا، پارس خودرو، زامیاد، سایپا کاشان و بن رو را برای تولید خودروهای جدید یادآور شد و عنوان کرد: از اوایل سال آینده شاهد تولید چندین خودرو جدید با همکاری طرف‌های خارجی در شرکت‌های یاد شده خواهیم بود.

16 خرداد 1392