h کریم باقری: هنوز کار تیم ملی تمام نشده است / برای صعود لبنان را هم باید ببریم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کریم باقری: هنوز کار تیم ملی تمام نشده است / برای صعود لبنان را هم باید ببریم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کریم باقری: هنوز کار تیم ملی تمام نشده است / برای صعود لبنان را هم باید ببریم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کریم باقری: هنوز کار تیم ملی تمام نشده است / برای صعود لبنان را هم باید ببریم

کریم باقری: هنوز کار تیم ملی تمام نشده است / برای صعود لبنان را هم باید ببریم

ملی‌پوش سابق فوتبال معتقد است ایران می‌تواند با توجه به آسان بودن بازی بعدی‌اش نسبت به بقیه تیم‌های گروه، راه صعودش به جام‌جهانی را هموار کند.

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از دوحه، کریم باقری بعد از پیروزی یک برصفر ایران مقابل قطر در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود. بازیکنان مخصوصا در نیمه دوم جنگیدند. به تیم ملی و مردم تبریک می‌گویم. امیدوارم در دو بازی آینده هم به همین شکل ظاهر شویم و به موفقیت برسیم.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران افزود: کل جامعه فوتبال دوست دارند ایران به جام‌جهانی صعود کند. هرچند ما نیز برای حمایت و روحیه دادن به تیم ملی همراه‌شان آمدیم اما تلاش خودشان باعث شد پیروزی امشب رقم بخورد.

باقری همچنین در پاسخ به این پرسش که احتمال صعود ایران به جام جهانی را چقدر می‌داند، گفت: به اعتقاد من هنوز صعودمان قطعی نیست و نباید کار را تمام شده بدانیم. بازی بعدی ما مقابل لبنان نسبت به بازی بقیه تیم‌های گروه آسان‌تر است و اگر ما بتوانیم در این بازی پیروز شویم، راه صعودمان هموارتر خواهد شد.

15 خرداد 1392